Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Először cigizek. Amikor...

Először cigizek. Amikor letüdőztem párszor. Elkezdtem szédülni, hányingerem volt. Alig tudtam jérni. Ez szokásos? Vagy csak nem bírom a cigit? 16/f

Figyelt kérdés
A márkája Pal Mall slims green
2010. jún. 22. 18:00
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Igen, sztem mindenkinek ilyen az első. Próbálj meg erre gondolni és ne szokj rá!!!!Nem menő!!
2010. jún. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%
szívjad csak és legyél menő!
2010. jún. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
nincs hozzászokva a szervezeted arra hogy nem jut elég oxigén az agyadba amíg szívod a cigit.később majd hozzászokik és nem fogsz szédülni.
2010. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

kb. hány nap ha naponta 3 szálat szivok mig hozzászokik?

am. nem menőből szivom, hanem nagyon szorongós vagyok. A szorongásra kell a cigi...

már a rivotril sem olyan hatásos mint fél éve... :S orvos meg nem akar többet felirni:(

2010. jún. 22. 19:30
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
LoL Pal Mall slims green te szégyen. Amúgy meg a dohányzás marhára nem nyugtat meg... Ha szívsz legalább normálisat szívj ne ilyen női szart.
2010. jún. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
nem női és nem is szar. Finom mentolos íze van. Én nagyon szeretem. Szépen is áll a kezemben a hosszú vékony cigaretta. Pedig megnyugtat, sokkal jobban mint akár a rivotril
2010. jún. 22. 21:06
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem én jobban tudom dohányos létemre hogy milyen cigi. Vékonyat csak nők szívnak, mentolosat is csak nagyon kevés férfi. Neked csak egy jó pszichológus kéne, nem ilyen szarokkal kéne mérgezned maga...
2010. jún. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
hát szerintem ha továbbra is a mentolos cigit fogod szívni hamar hozzászoksz.
2010. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:

*****


Csak olvass bele.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

mentolos?:S

próbálj ki valami mást is,és akkor majd meglátod,hogy milyen a mentolos.

nekem is mentolos volt az első cigim,csak nem slim,akkor jónak gondoltam,de szívtam utána másmilyet,és rájöttem,hogy nem egy jó cigi a mentolos.

2010. jún. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!