Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Számít az, hogy valaki milyen...

Számít az, hogy valaki milyen márkájú cigit szív?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 17:12
1 2
 1/14 anonim válasza:

igen.


van a csóró, és a gazdag, cigizésben is.


a milliomosok nem cigiznek, hanem szivaroznak.

2010. jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Fekete Dunhillt illetve Arany Marlborot szívok felváltva, nem érzem magam gazdagnak, viszont ismerek olyat, aki elég tehetős és Bondot szív...akkor?
2010. jún. 18. 17:20
 3/14 anonim ***** válasza:
Tényleg van különbség egy Vice Roy és egy Arany Marlboro között? Szívtam mind2-t de nem éreztem különbséget xD
2010. jún. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
igen,van erős van enyhébb,van csórobb,van gazdagabb,és van női és férfi,ennyi elég,jahg és vann natural és ízesített
2010. jún. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Nincs semmi különbség! Ugyanúgy megdöglesz!!!!!!!
2010. jún. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
1 márkásabb cigi jobb minúségü, kellemesebb lehet ill. "kevésbé káros" persze ez csk 1 dohányosnak számít.
2010. jún. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Hát öcsi ha te Dunhillt,meg Malbit szívsz akkor neked az adagod biztos nem napi egy-másfél doboz!Max heti 2 dobozzal vehetsz vagy egyet,így én is kibírnám anyagilag!

Persze ismerek olyat akinek 2 doboz mallboro meg se kottyan a pénztárcának!De ő dolgozik is eleget a pénzéért,íyg megteheti!

2010. jún. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, hogy helyettem is tudod, hogy mennyit szívok!

Amúgy napi 1 doboz...

2010. jún. 19. 09:11
 9/14 anonim ***** válasza:

A kérdezőnél a pont. Honnan tudod, hogy ő (ha dolgozik) mennyit keres, és hogy mennyit dohányzik?


Amúgy van külömbség. Ahogy már elmondták, van olcsóbb, drágább, nőies, férfias, stb... Az ízük is más, van akinek az olcsóbb ciginek az íze jön be, pl a Golden Gate. Van akinek meg a drágább cigi, pl Dunhill. Tehát ízlések és pofonok.

A lényeg, hogy más az ár és az íz is egy kicsit.

2010. jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, pont erre akartam kitérni, hogy van akinek pl. a Bond, Viceroy...stb jön be és hiába tehetné meg, hogy a drágábbat veszi, az nem jön be neki...
2010. jún. 19. 11:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!