Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez fuggoseg? Vagy mar azon...

Ez fuggoseg? Vagy mar azon tul vagyok?

Figyelt kérdés
Oktober elseje ota nem cigizek, ami annyira nem durva, mert elotte atlagban napi 3-5 szal cigit szivtam el. Hetvegente egy dobozt. Egyik naprol a masikra dontottem igy, elegem lett belole, nem kell.. Azota is ugyanigy vagyok, es hetkoznap mar egyaltalan nem kivanom, bulikban azonban neha meg ram jon. Mult hetvegen elszivtam egy szalat, n volt se jo, se rossz, de masnap ugy ereztem mintha egy dobozzal szivtam volna el. Azota mar szilveszterkor is kinaltak, nem akartam elfogadni mert nem kivantam es mert azelott rosszul is esett.. Hol tartok? Fuggo vagyok? Vagy mar csak a fejemben el a cigi utani (enyhe) vagy? Foleg ha alkoholt iszok?

2018. jan. 5. 22:27
 1/6 anonim válasza:
100%
Próbáltad frissíteni a videókártya drivert?
2018. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg túlmelegedett a gép, próbáld kitisztítani a ventilátorokat!
2018. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Örülj neki, szerencsés vagy, hogy nálad nem annyira erős a függőség, mint sokaknál, ezért szívtál viszonylag keveset, most meg elég könnyen leállsz vele. Már majdnem leszoktál róla, ne gondolkodj azon, hogy elfogadd-e legközelebb vagy mikor gyújts rá, egyszerűen ne tedd. Hidd el, a cigi nem jó semmire, nem nyújt semmi élvezetet, csak ha rászokik az ember, akkor kívánja, ideges, ha nem gyújthat rá, és ha rágyújt, emiatt úgy érzi, mintha az megnyugtatná. Ezen kívül semmire nem jó csak árt és drága is. Könnyen le tudod tenni, örülj neki, ne bagózz többet.
2018. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kompatibilis az alaplapoddal.
2018. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
a táppal lesz a gond.. 😂
2018. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Veltelneul nem figyeltem hogy milyen kategoriaba irom ki a kerdeset😅😅😅😅 elnezest kerek!
2018. jan. 5. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!