Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Károsabb a marihuána mint a...

Károsabb a marihuána mint a dohány?

Figyelt kérdés
Ha igen miben?

2017. szept. 8. 16:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok annak a konformistának aki lepontozott. Gondolom mind tömik magukba azokat a marhajó tablettákat... nem baj így legalább a hülyék kipusztulnak.
2017. szept. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

persze nincs 'filter' így több rossz cucc jut át, de igazán nem vagyok abban biztos, hogy egy sima bolti cigiben nincs-e több káros vegyszer, mint egy nem nagyüzemi füvesben


persze ha valami égő dolognak a füstjét beszívod szádon át, jut rossz a tüdődbe (de ez mindkettőnél), de ezt például a bong (vagy a mókás brownie) kiküszöböli

+ marihuána nem additív (olyan értelemben, hogy nincs 'testi' függés, nincs az, hogy a hiánya miatt rosszul vagy, fáj valamid, ingerlékeny vagy, stb; maximum olyan, hogy ha valaki kínál, akkor nem mondasz nemet)


szumma szummárum: maximum annyiban lehet "károsabb" a marihuána, hogy a készítéséhez nincsenek betartandó szabályozások (de ebben a tekintetben az otthon készített alkohol is veszélyesebb lehet a boltban kaphatónál, mert "ki tudja mi lehet benne")

2017. okt. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!