Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elkezdtem cigizni 13 évesen....

Elkezdtem cigizni 13 évesen. Bővebb lent. =/?

Figyelt kérdés
Cigizni kedztem ma.ugy h 13éves leszek.anyummal nagyon sokat veszekszünt a pasim is most dobott.gáz ha cigizek?elmondjam anyumnak?vagy valakinek?nem akarok felvágni hogy én cigiztem(cigizek).mitcsináljaak????valjam be anyunak?
2010. máj. 25. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy, csak akkor szoksz rá a cigire, ha akarsz.

Egy alkalomtól nem lesz semmi... én alkalmi dohányos vagyok, ha buliba vagyok és megkínálnak elfogadom, de semmi kényszert nem érzek, hogy csináljam...

Ugyanígy a vízipipa, vagy az ivászat.


14/F

2010. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Költsd nyugodtan anyukád pénzét cigire tizenhárom éveském!
2010. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ammarilys ***** válasza:

jaj te kis kislány :D

"a pasim is most dobott" jó nagy szerelem lehetett.a bánat miatt kezdtél el cigizni?

elhiszem h nem azért cigizel,mert hogy menő,én se azért cigizek.nekem anyámék tudják,anyámmal cigizek.bár én 18 vagyok :D


18/L

2010. máj. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

szerintem ha gyötör a bűntudat vagy kérdezi, akkor valld be h. igen,kipróbáltad. De ha nem kérdezi,és nem is feltételezi rólad,akkor ne menj oda hozzá h. "szia anyu! képzeld,ma rágyújtottam!" ne idegesítsd feleslegesen.

Rászokni meg nehogy rászokj.Előbb utóbb kiderül. Az osztálytársaid felcímkézhetnek,elítélhetnek ezért,a tanárok pikkelhetnek rád,a felnőttek meg csalódnak majd benned,és elvesztheted a bizalmukat.

Meg rengeteg pénzbe kerül,még ha töltöd akkor is. Szerintem anyukádnak van így is elég kiadása.

2010. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 haggyámán ***** válasza:

Még csak 12. Gyönyörű. :)

És really nem akarsz felvágni vele.. :)

Mit tegyél? Szokj le róla. Igen, rohadtul ciki, hogy cigizel. Én alapból nem jönnék össze cigiző lánnyal. Lehet túl nagy elvárás, de akkor is. Valahol azért húzzunk meg egy határt.

Vagy lehet, hogy én lennék túl konzervatív? Ha igen is, akkor csak ebben a témában.


"Régen a lányok úgy főztek mint az anyjuk, ma meg úgy isznak, mint az apjuk."

2010. máj. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

dettó az elsővel. hát ez hülye xDD


14/F

2010. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az,hogy ma elszívtad az első cigit,még nem jelenti azt,hogy rászoktál.Mint már előttem írták,csak akkor szoksz rá,ha rá akarsz szokni.
2010. máj. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 kzs ***** válasza:

Álljál le vele, méghozzá azonnal! Most kipróbáltad, és ennyi.

Túl fiatal vagy, nem érzed a veszélyét sem anyagi, sem egészség terén. Az hogy mennyire menő a cigizés, relatív. Én 37 éves vagyok, de még életemben nem cigiztem.

Amikor megkínáltak vele, azonnal visszautasítottam. És ehhez tartottam magam. És sohasem éreztem magam kisebbnek azért, mert nem próbáltam.

2010. máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ó,te jó Isten! xD Téged egy olyan órával kéne megfélemlíteni, amit nekem 7.osztályba tartottak!1,5 órán keresztül képeket mutogattak és részletesen leírták a folyamatot ,hogy mi történik a testedben a cigizés hatására.

Na,hát addig se dohányoztam, de utána úgy megijedtem,hogy többet rá se néztem a dohányárúra.

15/f

2010. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Utolsó! Én Aznap kezdtem el cigizni meg anno 13 évesen, mikor volt az az eloadas:D
2014. okt. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!