Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Apum rajtakapott cigizésen!...

Apum rajtakapott cigizésen! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy nap, kimentem egy fához cigizni a kertünkkben!

Igyekeztem minnél jobban "elbújni".

Éppen a számba volt és meggyujtottam. Égett rendesen,és füstölt is eléggé (mint minden cigi ha meggyujtják) .

Oldalranézek, és hát kitlátok? Apumat! Szerencsére nem csinált nagy felhajtást, csak a szokásos mint mindenkinél! Ez nemszabad! Ehez te még túl fiatal vagy! ........stb.

Nem régen történt pár napja. Azóta se merek a szemébe nézni! Meg persze a közelébe menni se (ha nemtudád ampum nem dohányzik) . SEGÍTSETEK!

Rendes válaszokat kérek! Nem olyat hogy: - Ne cigizzé'!.........stb.


2010. máj. 24. 17:39
1 2
 11/16 anonim válasza:

(Ugyanaz,mint az előző)

Ráadásul a cigitől csúnya lesz a bőröd,és a szerveidnek is nagyon káros.A fogaid sárgák lesznek tőle (hiába mosol fogat).

Ha mégsem fogadod meg a válaszom,próbáld megbeszélni vele,hogy sok a stressz,vagy hogy miért csinálod.

2010. jún. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Kérlek, nézz szét itt: [link]

Tudom, most azt gondolod, néz a fene, de pár év múlva majd megérted, hogy fontos volt...ha meg nem teszed, akkor rájössz, hogy kár volt nem tenni...

Jó leszokást kívánok: dr Dav



16:24: ez volt az első válaszod?:)

2010. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

hallod én is ugyanebbe a helyzetbe vagyok

csak enengem anya meg apu kapott rajta:S

és én sem merek a szemükbe nézni

és se anya nem cigizik se apa:S

szóvcsal majd megbékélnek:S

2010. jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Birom, mikor valaki elég "nagylány/nagyfiú" ahoz, hogy napi szinten dohányozzon, de ahoz viszont, hogy oda álljon a szülei elé, és megmondja nekik, hogy mi a helyzet, ahoz meg nem. Én 17 éves vagyok, és amikor úgy tartja kedvem, akkor én is rágyujtok, (nem bandával, egyedül), de én ezt kb. az első szál cigi után el is mondtam itthon.
2010. jún. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2010. jún. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
pont aannyi! :D
2010. jún. 13. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!