Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Apum rajtakapott cigizésen!...

Apum rajtakapott cigizésen! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy nap, kimentem egy fához cigizni a kertünkkben!

Igyekeztem minnél jobban "elbújni".

Éppen a számba volt és meggyujtottam. Égett rendesen,és füstölt is eléggé (mint minden cigi ha meggyujtják) .

Oldalranézek, és hát kitlátok? Apumat! Szerencsére nem csinált nagy felhajtást, csak a szokásos mint mindenkinél! Ez nemszabad! Ehez te még túl fiatal vagy! ........stb.

Nem régen történt pár napja. Azóta se merek a szemébe nézni! Meg persze a közelébe menni se (ha nemtudád ampum nem dohányzik) . SEGÍTSETEK!

Rendes válaszokat kérek! Nem olyat hogy: - Ne cigizzé'!.........stb.


2010. máj. 24. 17:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Szánalmas vagy.

Szerintem ez korrekt válasz.

2010. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%

hát most mit csinálnál???

tűröd...majd lép ő vmit ha akar, addig te nem tudsz semmit csinni

13/f(napi 3-4 szál)

2010. máj. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
58%

Minek cigizel előszöris? mert ízlik vagy mert lázadni akarsz?

Amúgymeg apád várja a megfelelő alkalmat,majd előhozza még a témát.

2010. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Az elsőt felpontoztam.
2010. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%
Szóval idegenekkel beszéled meg, akikről azt se tudod, kicsodák, a saját apáddal meg nem. Pedig kiválóan reagált, le sem ordította a fejedet, nem csinált botrányt, nem fenyegetőzött vagy pofozkodott. Áldd meg a sorsodat, hogy ilyen apád van, és beszéld meg vele a dolgaidat, ne másokkal.
2010. máj. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
örülj neki,hogy van apád
2010. máj. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg hülye vagy! :D

Vagy mondd meg neki, hogy te bizony dohányzol ő pedig mondjuk kiköti, hogy csak kint a kertben a házat nem büdösíted, tájékoztatni fog a cigi hátrányos dolgairól, hogy gondolkodj el, hogy tényleg rá akarsz e szokni és kész. Ha emiatt kitagad, akkor meg nem igazi apa. Pár nap mosolyszünet meg teljesen normális, hiszen aggódik érted. Te döntöttél így, hogy dohányzol, vállald a döntésed következményeit, vagy szokj le, vagy otthon ne gyújts rá. Számtalan lehetőség van...

2010. máj. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az írásból 12-13 éves lehetsz és egy doboz ciginél még nem szívtál el többet. Ez mindenkivel megesik, hogy lebukik fiatalon mégse hallasz róla a híradóba. Veled sem fog különösebb dolog történni. Egyébként meg a tetteidért ki kell állni és vállalni a felelősséget. Párszor még kapsz 1-2 leszidást esetleg sunyi célzást és szerintem ennyi amíg ez nem válik gyakorivá.
2010. máj. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

12:17 első mondatával nem értek egyet.Én 14 évesen kezdtem el,és 18 évesen "buktam le".4 évig úgy cigiztem,hogy észre sem vették.

Egyébként meg lehetett volna több eszed,hogy nem egy fa mögött gyújtasz rá.Beszéld meg apáddal,az a legegyszerűbb.

2010. máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Szia!Szerintem én is hasonló korú vagyok ,mint te.Az én apám cigizik.A családomban apai ágon mindenki (sok emberöltőig visszamenőleg) cigizett.Kivétel nélkül mindegyik tüdőrákban halt meg,aki cigizett.Hogy miért szoktak rá?Ugyanúgy,mint te ,menők akartak lenni a suliban,be akartak másoknál vágódni.Ha tovább folytatod a cigizést,akkor elmondom:Ha majd családod lesz,nagyon fogod bánni,mert a gyerekeknek is sokat ártasz vele (jó most biztos azt mondodo,hogy nem akarsz,meg még messze van..),de nem árt ,ha már most is gondolsz rá.És nagyon rossz lesz,ha a családod azt látja,hogy hamarabb meghalsz a cigi miatt.Jó,kicsit fura a válasz és lehet ,hogy morbid,de igaz.Szokj le!



15/L

2010. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!