Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lehet tenni a panelban...

Mi lehet tenni a panelban alattam lévő lakóval, úgy füstöl egész nap mint egy gyárkémény?

Figyelt kérdés

Én pedig nem dohányzom, és valamit kezdeni kell az alattam lévő lakóval mert, soha nem lehet kinyitni szellőztetni az ablakot, mert csak büdösebb lesz!

Ötleteket várom!


2010. máj. 5. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni, max. ha jóban vagytok, szépen megkéred, hogy menjen inkább a folyosóra, vagy elköltözöl. Az a helyzet, hogy joga van a saját lakásában ott, és annyit dohányozni, ahol, és amennyit csak akar.
2010. máj. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Akkor nem fog sokáig élni, csak kitartás, a tüdőrák hirtelen jön és pár hónap alatt elintézi.
2010. máj. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha meglehet oldani, akkor kökltözz el. Mást nem nagyon tudsz tenni.
2010. máj. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Esetleg birtokháborításért perelni, ha akadályoz a saját lakásod rendeltetésszerű használatában. Keress ügyvédet.
2010. máj. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos elég bunkó társadalomban élünk :(

Amit tehetsz, az az, hogy bejelentést teszel a közterület felügyelőknél illetve az önkormányzatnál.

Ha mázlid van kiküldenek a szomszédodhoz valakit, hogy szóljon neki, egyeseket zavarja a füst.

Szerintem egy próbát megér, de azt mondják, hogy nem sok értelme van.

Az egyik ismerősömnek is ugyanezért kellett elköltöznie a házból.

2010. máj. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3%

Szellőztess másik ablakon.

Panelban laktam, akkor még dohányoztam.

Ha a fölöttem lakó bekopog, hogy a pénzemért vett lakásomban ne dohányozzak, még most is ápolnák az elfekvőben.

2010. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
46%
Nem értem a kérdést. Mégis mit lehetne tenni? Milyen válaszra számítasz? A saját lakásában mindenki azt csinál, amit akar. Semmi jogod nincs megszabni neki, hogy az otthonában mikor, és hol gyujthat rá!
2010. máj. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!