Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fuggoseg jelei?

Fuggoseg jelei?

Figyelt kérdés
Egyetelen egy cigibe szivtam bele eddig attol is elegge fajt a fejem (nem volt jo) , de azota ugy erzem, mintha fuggo lennek. Este vagy az utcan setalva (a lenyeg, hogy egyedul) mindig ram jon az az erzes, hogy kene szivnom egy cigit. Nem is a dohany hianyzik, hanem a tevekenyseg. Normalis ez? Folyton elkepzelem, hogy beleszippantok egy szalba. Miert van ez?

2016. aug. 16. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Pirománia..

Ez még csak pszihózis, de nem függőség, és nem is a ciginek szól.

Az sem véletlen, hogy pont este jön rád :)

Ősi ösztönök ezek...

Gyújts meg egy füstölőt, az legalább nem káros.

2016. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez egy túlélési ösztön.


Az ősemberek régen tüzet gyújtottak esténként, hogy a vadállatoktól megóvják magukat éjszaka, azok ugyanis nem mertek a tűz közelébe menni!

2016. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Függő nem lehetsz egy szál cigitől, de vannak olyan függőségek, amiknek nincs is konkrét tárgya, pl. vásárlási mánia. Valami ilyesmi lehet nálad is, vagy csak baromi menőnek gondolod azt, ha lóg a szádból a cigi.
2016. aug. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 Mint, ahogy irtam altalaban egyedul vagyok ilyenkor es nem tarsasagban, igy ilyenkor nincs miert menozzek.
2016. aug. 16. 23:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Tetszik a szertartás.
2016. aug. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 egy szál után nincs függőség, ennyi. Ez nem heroin.
2016. aug. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem függőség..pont.

Ha akarsz még szívni akkor meg veszel aztán szívod.

2016. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!