Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért kell valakinek 12 éves...

Miért kell valakinek 12 éves korában elkezdeni cigizni? Ez olyan menő?

Figyelt kérdés

Ismerek egy gyereket, régen nagyon jóba voltunk de már nem annyira..12 éves és cigizik..Gondolom a "baráti" társasága van rá ilyen rossz hatással.Kérdezem én: Miért kell egy ilyen aranyos gyereket így elrontani?

Mit tehetnék? Nem akarom, hogy igy tönkre tegye magát.


2010. ápr. 16. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel menőnek érzik magukat igen. Volt olyan osztálytársaim aki általános iskola 4.osztályában cigiztek
2010. ápr. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyobbnak érzik tőle magukat. Ez persze szánalmas. Én mondjuk 14 évesen nem értem hogy miért jó ez nekik...


Amúgy... ha a gyerek tönkre akarja tenni magát; ha ennyi esze van, hogy ilyenekkel barátkozik, akkor hagyd a francba. Ha ő ilyen (bocsánat) hülye, és nem foglalkozik azzal, hogy komoly baja lehet belőle, akkor téged miért érdekeljen?


Amúgy talán ha ennyire a szíveden viseled... beszélgess el vele, hogy milyen káros ez, és hogy hülyeséget csinál.

Aztán mondd neki, hogy keressen normális barátokat. Olyanokat, akik nem cigiznek. (igen, ilyenek is vannak:))

2010. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Mindig beszélünk erről haverokkal.Mi 15 évesek vagyunk átlag,és nem menőségből cigizünk.Mindenkinek van valami baja ami miatt kipróbált sok hülyeséget,és hát rászokott előbb utóbb.Lepontozást nem kérek.
2010. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem..köszi

én is 15 éves vagyok..Beszélni fogok vele, bár nemtudom, hogy mennyit fog rajta segíteni.De legalább én mindentmegtettem.És ha füvescigi miatt valami baja lesz, a lelkiismeretem tiszta lesz.

2010. ápr. 16. 23:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Több olyan osztálytársam van aki 11-12 éves kora óta cigizik. A mostani osztályom fele cigizik, a régi osztálynak is kb a fele cigizett. Gyakorlaton a csoport 75%-a cigizik.
2010. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nem.nem azért mert ez menő. csak vannak olyan problémái, amikről nem tud senkivel se beszélni. és nem tud változtatni, mert már megszokta. kell neki. ismerős..:x


13/L

2010. nov. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!