Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Bírjátok a herbált?

Bírjátok a herbált?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után kattantatok rá?
2016. febr. 6. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
még 2012 előtt szívtam herbált, akkor az ilyen am-2201 és társai voltak mindenhol, már azok is rettenetesen kiszámíthatatlanok és erősek voltak. pár hónapig, max fél évig szívtam, egyszerűen sok volt nekem, hálistennek akkor még lazán le tudtam tenni, érettségim előtt.
2016. febr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne szívjatok olyan mérgeket. Ha már 'drog' akkor rendes kannabiszt. Annak ismertek a hatásai :)))
2016. febr. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én majdnem belehaltam, vagy másfél évig szívtam


addig hagyd abba tesó, míg nem késő!

2016. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Hát én 14 éves korom óta csinálom és ne hallgass a sok baromra... ha valakinek van annyi esze akkor még jól is tanulhat azon kívül,hogy néha napján betép :) most 32 éves vagyok és egyetemi végzettséggel rendelkezek. ha valaki akar tanulni vagy azt akarja ,hogy legyen belőlle valami akkor lesz is a tépés mellett is :) és nincs olyan ,hogy korai rászokni. Hollandiában már van olyan ,hogy 9-10 éves korban elkezdték "Mondjuk az Marihuana". "Mennyi idő után kattantatok rá?" Erre a kérdésre szerintem mindenki más válasszal fog válaszolni :) sokan le akarnak rólla szokni ,mert :"Hánynak,Depisek stb..." velem még 1-ik se fordult elő az elmúlt 18 év alatt... szervezet függő az egész :)
2016. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
utolsó, te a rendes fűről beszéltek, nem a herbálról, ami nem herbál, hanem szintetikus por rápermetezve mindenféle gazra.
2016. febr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ő 14 volt, a herbál még nem is létezett. De ő úgy szétszívta az agyát, hogy azt se tudja miket beszél :)))
2016. febr. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Borzasztó rosszul voltam tőle, kb 1 éve, de örülök neki mert rádöbbentett hogy mekkora .... ez az egész herbál.
2016. febr. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kur.va jó kedvenc cuccom 2-3 éve szívom van hogy napi 1 pakk de nemszoktam rá mert ha kell nemszívok egy hétig és semmi bajom én inkább este szoktam éjjel benyomok valami jó zenét vagy filmet eszek és gondolkodok :D
2016. aug. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8/8 -Remélem valami keményebb drogba minél előbb beledöglesz.Erre vagy büszke hogy herbálozol? Te se sokra fogod vinni.Gondolom anyád apád büszke rád amiért ilyen béna link alak jutott nekik.
2016. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!