Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokásról segítségek?

Leszokásról segítségek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb 5 éve szívom ezt a fránya cigarettát!

Nekem olyan segítség kéne, ami tényleg használ!

Tapasz, rágó kizárva, már próbáltam és sajnos az akaraterőm is gyenge EZEN A TÉREN (másban nagyon nagy)!

Szóval mit tudnátok ajánlani?


2010. márc. 28. 21:29
 1/9 anonim válasza:

Hát az egyik ez a mű cigi, ami szerintem elég nagy baromság, mert a megszokásra épít,de szerintem akkor sokkal jobb a fogpiszkáló.

Aztán ott az "alkalom szüli" elv: ne vegyél cigit és próbálj vmi mást találni. Van egy ismerősöm aki munkája miatt mindig öltönyben van vagy ingben, és mindig csavargat egy gombot. :D

Olyan nincs amugy, hogy ebben gyenge az akarat erőd, másban nem. Nem figyelsz erre, és ezért lépten nyomon rágyujtasz.

Elektr cigi: http://www.youtube.com/watch?v=0pV8j81qX4U&feature=player_em..


akaraterő: http://www.youtube.com/watch?v=stB4Q738taM

2010. márc. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Rendbes vagy!

Ez az elektromos cigi nem is olyan rossz, mert gondolom ez nem káros igaz?

Csak sejtem marha drága:S

2010. márc. 29. 11:23
 3/9 anonim ***** válasza:
ne gyujtcs rá!!!! okéé és vegyél valami mást pl.. tic -tac vagy mittomén de NE GYUJTCS RÁÁ
2010. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
IGAZA VAN AZ ELÖTTEM IRONAK...ENNYI
2010. márc. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

35 év után, úgy hagytam abba, hogy még csak nem is kívántam utána! 5-6 E HUF és 1-2 hét alatt bejön az ára! Kb. 15 emberrel beszéltem, és ugyanilyen tapasztalataik vannak! Próbáld ki!

[link]

2010. márc. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!

RENDESEK VAGTOK!

2010. márc. 30. 16:58
 7/9 anonim válasza:
Én 1 hete próbáltam ki a biorezonanciát,azóta nem gyújtottam rá,és nem is ismerek olyat aki ezzel nem szokott volna le.még apám is pedig 40 éve cigizik.a szépség kliikákok csinálják kérdezz rá nem veszítesz semmit. Azért kell egy kis akarat midenféle képpen.
2010. márc. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem van egy fantasztikus tippem. Nekem is rengeteget segített.


[link]


Keresd meg valahol a könyvet és VEDD MEG!

Vagy töltsd le.


Annyi a lényege, hogy szépen elmondja, hogy milyen tévhitekben él az ember (pl. h a tapasz az csak jó nagy üzlet, ugyanis a nikotin függőség annyira kicsi, hogy az emberi szervezet nem érzékeli.)


Mire végig olvasod meg fogsz lepődni, hogy minden az agyadban játszódik csak le és hogy minden mennyire nevetséges. Tegyél próbát, megéri :)

2010. márc. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ezt megfogatom!

KÖSZÖNÖM!

2010. ápr. 1. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!