Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha valaki leszokik a dohányzás...

Ha valaki leszokik a dohányzásról akkor nem is kívánja vagy csak ellen tud állni a kísértésnek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 9. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha már teljesen leszokik akkor nem, hogy megkívánná, de irritálni is fogja a büdös füstszag. Ilyenkor mindig jön egy kérdés: "hogy a fenébe tudtam ezt a büdöset szívni éveken keresztül?"

(tapasztalat)

2016. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Én sokszor megkívántam később is, de nem azért szenvedtem a leszokással, hogy elszúrjam :)
2016. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül szoknak vissza annyian. Sose éreztem büdösnek a kedvenc cigim füstjét úgyhogy nehéz volt. 7 éve szoktam le, de néha ma is megkívánom és arra gondolok, de jó lenne elszívni 1-et. Viszont kétlem, hogy jól is esne.
2016. jan. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tomaso666 válasza:
22%

En peldaul 3 evet cigiztem. Napi 1 csomag elment.

Nincs semmi kulonbseg hogy valaki 40 evet szivja vagy csak 3-at. (max a tudeje banja meg) Ha az ember igazan le akar szokni a cigirol akkor le is fog szokni. En egyik hetrol a masikra tettem le. Egyszeruen nem vettem meg es kesz. Ezt akartam! Ki mit akar azt el is eri. Nembeszelve arrol hogy azota egy kisebb vagyont megsporoltam ha kiszamolom. Es hogy mit elszivtam a 3 ev alatt na az pont egy jobb kocsi ara volt.

2016. jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 10 évig dohànyoztam, igen volt, hogy többször megkívántam, de ellen tudtam àllni a kísértésnek. Ha nehéz a leszokás főleg mérlegel az ember.
2016. jan. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!