Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kaptam egy vízipipát de nem...

Kaptam egy vízipipát de nem kaptam hozzá csövet ami a vízbe megy ez baj?

Figyelt kérdés
2015. dec. 23. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Mármint milyen csövet? Azt, amelyiken keresztül szívod a pipát? Mert az nem baj, csak anélkül nem fogod tudni használni :D Egyébként az ilyen témájú boltokban önmagában is tudsz egy-egy alkatrészt megvásárolni.
2015. dec. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen az a cső ami lemegy a vízbe fém cucc nem kaptam hozzá de attól jön a füst meg minden csak ez nem baj ??
2015. dec. 23. 16:53
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


akkor most melyik része is hiányzik?

2015. dec. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
4
2015. dec. 23. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Az baj ! Ne használd, pont a lényege marad ki. Nem szűri meg a víz a füstöt azonnal jelezd a boltnak.
2015. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már "jeleztük" de ők azt mondták hogy ehhez nem jár meg valami hablatyot mondott hogy, a meleg levegő szűri le vagy valami ilyesmi. Nem tudom hogy mit csináljak vele mert ha neten rendelek hozzá akkor nem biztos hogy jó lesz.Dohány boltban vettük, nem tudom ha nincs meg a blokk akkor ka vissza lehet vinni?? Vagy esetleg ideadni az árát ?
2016. jan. 2. 03:05
 7/7 anonim ***** válasza:

Blokk nélkül nem veszik vissza semmiképpen. Próbálkozhattok azzal, hogy egy másik, megbízhatóbb vízipipa boltba beviszitek, megmutatjátok, és megpróbáltok onnan csövet szerezni hozzá, akkor meg is lehet rögtön nézni, jó-e.

Legközelebb meg majd előre tájékozódtok, mielőtt vásároltok valamit.

2016. jan. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!