Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen érzés beszivni? (fű)...

Milyen érzés beszivni? (fű) Mit fogok érezni? Kb. olyan mint ha berugnék?

Figyelt kérdés
köszi előre is
2010. márc. 20. 11:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%

szerintem nem jó...nekem nem jöttbe!

sokáig nyomtam szóval tudom mit beszélek! mikor valaki füvezik akkor két féle képp történhet....vagy jó érzed magad vagy beparázol. A jól érzed magad rész már leírtáák...akkor én most elmondom mi történik ha pont nem jön össze a doloog!

szóóval széép lassan kezd beszippantani az agyag...érzed ahogy a nyomás nehezedik a testedre és mint ha máshol lennél, ahogy körbenézel minden olyan idegennek tűnik, és elfelejted hogy mi történt hogy miért vagy te ott és hogy miért érzed magad így! ilyenkor az ember kicsit magába fordul és elkezd gondolkozni. Nagyon félelmetes annak tudatába lenni hogy egy olyan anyag van a testedbe ami meg tud ölni, mindig mondogatják a fűre hogy nem okozhat halált...ha még így is van akkor is halálfélelme van az embernek! Leírok egy esetet amikor még anyagoztam és pont beparáztam...

Csak egyetlen slukkot szívtam bele és már is éreztem! rögtön a fejembeszállt és letettem a spanglit, először semmit nem éreztem, azt hittem hogy nem hatott de aztán egyszer csak hipp hopp már benne voltam...más embernek éreztem magam, olyan volt mint ha nem én írányítanám a testem, persze azt csinálom amit akartam de télleg mint ha egy robotnak kellet volna parancsokat adnom! elkezdtem sétálgatni össze vissza, mint ha menekülni próbáltam volna az érzés elöl de ez elöl nincs menekvés! mentem és pont szembejött spanom, én meg nem ismertem meg! szólt nekem és lassan végre felfogtam h mi van és akkor megkértem hogy jöjjön velem beszélgetni mert beparáztam...el is jött velem és beszélgettünk, miközben ő mondott valamit én hallotam és láttam ahogyan mozgott a szája de nem voltam képes felfogni hogy miről beszél, folyton az járt a fejembe hogy múljon már el ez a borzalom és hagy legyek megint a régi, folyton azt mondogattam magamban hogy ez nem jó semmire és hogy soha többé nem fogom csinálni!

attól féltem hogy a szívem megáll vagy hogy elájulok.

az úton voltak aknafedők...mindegyiket 2 méterre kikerültem mert attól féltem hogy leszakadnak, tudtam hogy ez baromság hisz hogy tudna már leszakadni de én még is arra gondoltam hogy mi van ha mégis! nem mertem inni mert attól féltem hogy hányni fogok meg attól hogy a tűdömbe szippantom. Féltem mert tudtam hogy az anyagot már nem lehet kivenni a testemből és nem tudnak segíteni akárhova is megyek és ezért magamra maradtam a tudattal. Végül persze elmúlt de azóta eszembe se jutna mégegyszer füvezni!

2011. dec. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
Ha kiprobalod, nagyon fontos a hely, probaltam aluljaroban, nagyon szar, nem tudtam elvezni, de mikor otthon, nyugalomban, le is fekudhetsz.. sokkal jobb, csak ne egyedul probald ki, ugy semmi ertelme szerintem
2015. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Megemeli a dopaminszinted, aztán visszacsökken és egyretöbbször fogod kivánni kialakul a függőség, aztán az agyad elkezdi szabályozni a dopaminszinted hogy ne legyél annyiszor a tetőn mindig, picit csökkenti az alapszintet mindig, szóval egyszercsak elkezdesz a fű nélkül egyre szarabbul lenni, egyszerüen rossz kedved lesz.


Tömören röviden :)

2016. ápr. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Hát én őszintén szólva még úgy teljesen nem szívtam be soha. Egyáltalán nem olyan érzés mintha bebasznál. Ahogy már írták más világnézet meg sokkal boldogabb vagy mint amúgy és nem bírod magad felbaszni. Egyszóval nem rossz érzés... Bár ha valamennyire is asztmás vagy, ne próbáld ki mert felerősíti a hatást! Ja és közben rohadtul nyugodt vagy. Szóval jó érzés.
2017. jún. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Mivel a nikotinra is hamarabb rászoksz, nem féltem hogy rászokok. Kipróbáltam... Éreztem hogy megvagyok nélküle, de mégis jobban éreztem magam vele. Nem törődtem semmivel, ellazultam és ennyi... Nem láttam semmi színeset vagy rózsaszín kukit a zöld égen, hanem fizikailag olyan volt mint amikor alszol, kényelmes. Nem szivtam annyit, szóval járni is tudtam, felfogtam amit haverom mond stb... Volt hogy fű nélkül is hasonlót éreztem. Mentem haza a suliból haverom beszélt hozzam én is hozzá de nem fogtam fel csak csináltam és néztem előre. Olyan volt mint egy film egy szereplő szemszögéből, pedig semmit nem fogyasztottam
2020. febr. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!