Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nyugtatóra füvezésnek milyen...

Nyugtatóra füvezésnek milyen hatásai vannak?

Figyelt kérdés
Csak érdekelnek ezek a kölcsönös hatások, a pia és a fű együtteséről olvastam már sok mindent, de mondjuk egy valamilyen nyugtató (frontin , rivotril) és fű együttes használata mit eredményezhet? Tud erről valaki valamit?
2015. máj. 28. 17:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen. Foglalkozz valami értelmessel. A maradék agyadat ne égesd ki ezekkel a szarokkal.
2015. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha a Rivotril-t füvezés előtt veszed be, akkor van egy ilyen "hurráoptimista" érzés a betépettség mellett, amit elég nehezen lehetne körbeírni de kellemes. Különösen nem változtat a hatásán. (Állítólag akik hajlamosak beparázni ha tépnek, azok gyakran csinálják Rivóval, és akkor nem paráznak. Ezt nem tudom alátámasztani személyes tapasztalattal mivel én amúgy sem szoktam parázni a fűtől.


Ha a Frontint tépés előtt veszed be, akkor a fűnek inkább a "testi" hatása érvényesül (ellazultság, eufória) nem annyira az agycsavarós, nevettetős hatás. Leginkább az ópiátokhoz tudnám hasonlítani a hatást, csak enyhébb. Egyedül jó a Fronyó+zöld kombó, nem leszel valami hatalmas társasági ember miközben magad elé meredve figyelgeted a testeden végigfutó kellemes bizsergést. Ez a kombó egy csendes magányos estére, tv nézés mellé kiváló.


Figyelni kell az adagolásra, mert ha túl sok Frontint szedsz be, akkor szinte meg se érzed a füvet, és nem szép dolog pazarolni :)).


Ha már betépett valaki utána nem érdemes Frontint bevenni, csak ha szorong. Kifejezetten rontja az élményt, rövidebb, enyhébb lesz.


Egy negatív hatást észleltem: a rövid távú memóriát úgy ahogy van felejtsd el amíg a két szer hatása alatt állsz. Két perccel azelőtt történő dolgokra se emlékszik ilyenkor az ember. De másnapra ez már sokat javul, két nappal utána pedig már olyan a memóriád mint régen.


Elég tapasztalt vagyok a témában, ha van még kérdés szívesen válaszolok. :)

2015. máj. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!