Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha füveztem, de elszúrtam...

Ha füveztem, de elszúrtam valahogyan ezáltal semmilyen hatást nem éreztem az is füvezésnek számít? Mármint úgy szívtam, mint egy sima cigit.

Figyelt kérdés
Már nagyon megbántam szombati buliban történt .. ez ugye nem számított "tépésnek*..? Mert srmmit nem éreztem ,de tényleg..
2014. szept. 15. 23:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés. A "tépés" csak egy szó. Ha arra gondolsz, hogy kimutatható-e a szervezetedben, akkor nagy valószínűséggel kimutatható, ha valóban fű volt az, amit szívtál, van, aki nem érzi a hatását, de több alkalom után, már ők is érezni szokták.
2014. szept. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

De, 'tepes' volt, olyan ertelemben, hogy mas is volt a cigiben, nemcsak dohany. Az, hogy nem volt rad erzekelheto hatassal, max. attol lehetett, hogy nem tartottad lent eleg sokaig.


Ettol meg se narkos nem leszel, se bunozo. Kiprobaltad, nem jott be, ennyi. A rendszeres cigarettazas tobbet art, mint ez az egy alkalom.

2014. szept. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!