Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigit ajánlotok elsőre?

Milyen cigit ajánlotok elsőre?

Figyelt kérdés

Úgy értem kipróbálásra.

Tudom, hogy valami gyenge kéne, de milyen márka? Viceroy? Dunhill? Multi? Marlbi? Szofi?

Tapasztalatok?

Nem akarok rászokni, csak egy kipróbálás.

Anti-dohányosok véleménye nem érdekel!


2015. máj. 12. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:

én anno annak idején barna szopcsival kezdtem .

A fehérek 0,1, 1 mg-osak, bármelyiket választhatod a felsoroltak közül, úgyis az idő fogja meghatározni és meghozni azt, hogy íz világra nálad melyik a tuti befutó és melyiknél horgonyozol le .

Én az évek alatt mindegyiket kipróbáltam, nincs, nem létezik olyan amit ne kóstoltam volna . Éééés a DRUM lett a nagy kedvenc .

2015. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erőset. Mondjuk piros prilukit. Hogy ne is kelljen később.

Nem vagyok antidohanyos. 10 évig cigiztem. Terhesség miatt nem gyújtok rá de még hónapok után is szar. Utálom az evet is amikor annyira kíváncsi lettem a cigire és rászoktam. Nem mondom hogy ne próbáld ki mert semmi közöm hozzá meg nyilván kiváncsi vagy de szerintem erőset próbálj. Magyarok közül mindegy csak piros legyen pl Multi.

2015. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is az erőset ajánlom. Anno a leggyengébbel kezdtem, csak ki akartam próbálni. 7 év kemény bagózás lett a vége...
2015. máj. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Haverom is erőssel kezdte, piros Marlboro mégis hamar rászokott, azóta is azt szív.

Msik ismerősöm kék Lucky Strike-ál kezdte, az sem gyenge, mégis rászokott.

Szerintem nem erősségtől függ.

De azért köszönöm a válaszokat!

2015. máj. 13. 09:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Barna Szofi
2015. máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!