Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tegyek h könnyebb legyen?

Mit tegyek h könnyebb legyen?

Figyelt kérdés

a férjem másfél hónapja letette a cigit de mára már elviselhetetlen agresszív állandóan veszekszünk mert nem úgy reagál a dolgokra mint azelőtt...kezdek lelkileg nagyon kilenni...mit tehetnék, hogy neki is és nekem is könnnyebb legyen????

kérlek segítsetek...?


2010. febr. 24. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes,ne hagyd hogy cigizzen,és majd elmúlik a cigi utáni vágya szóval nem lesz ideges hogy nincs cigije és nem rajtad fogja kitölteni a dühét.
2010. febr. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
32%

Nálunk a fő probléma az asszonypajtás szájmenése volt. Beceneve Kelep, ha otthon van, az apja egyszerűen odébblöki, hogy kussolj már, meg bedugja a fülét az mp3 lejátszóval. Ha nézem a TV-t, nem hallok belőle semmit, folyamatosan kommentezi. Mióta megmősültem, a rádió kikapcsolva hever, örülök a csöndnek. És ilyen állapotok küzepette leszoktam a cigiről. Nem tudom, nálatok mi a probléma, de én az asszonyt egyszerúen felrúgtam, persze kivédte, mert aikido csodamester. Hazament panaszkodni az apósnak, az is röhögve felrúgta az asszonyt asztalostól.


Persze, amíg cigiztem és már untam a kelepet, kimentem a konyhába pöfékelni. Ennek 4 éve vége lett. Mivel Kelep édesapja, testvére, barátnői mind nekem adtak igazat, kis Kelep visszavett a szájából. Napi két órát hallgatom, aztán mutatok az asztalon a celluxra, és tudja, hogy elég volt, le lesz ragasztva a szája. Vagy egyszerűen bedugom a fülem üzemi fülldugóval. Eleinte megsértődött, de mivel mindenki kiröhögte, nem tud mit csinálni.


Nagyapám süket, mint az ágyu, nagyanyám szintén kelep, mindig van kommentezni valója. Nagyapa semmit nem hall belőle, csak vigyorog, mint a tejbetök. A hallókészüléket szerintem rég elásta....Innen vettem a fülldugós módszert, bedugom a fülem, és Kelep karattyolhat az ajtófélfának.


Én elkezdtem sportolni, hogy ne legyek agresszív, meg addig sem kell Kelepet hallgatni, asszony meg rájött, hogy vissza kell vegyen a szájából. Egyszer egy hétre hazaköltözött, majd jött vissza bánatosan, hogy mindenki elkerüli a lakásban, meg senki nem beszélget vele. Mókás volt, de Kelep tényleg lekarattyol még 5 vérbeli vénasszonyt is. Van olyan, hogy álmában végigmagyarázza az éjszakát.


Én elkezdtem naponta sportolni, Kelep meg befogni a száját. De a "győzelemhez" kellett a teljes család támogatása, hogy mindenki menekült a csacsogógép elől. És nálunk ezzel megszűnt a probléma. Nem tudom, nálatok mi a baj, meg kéne beszéljétek, mert nálunk egyértelműen a szájmenés csinálta a problémát, ezt a családból senki nem vitatta egy pillanatig sem.

2010. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!