Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha gyógyszert szedek, hogy...

Ha gyógyszert szedek, hogy rendben legyen a hüvelyflórám, előtte izgathatom magam h könnyebb legyen a tabletta felhelyezése?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen tudom felhelyezni a tabit, amikor totál "száraz" vagyok... És néha fáj is így.:S Viszont egyszer próbáltam úgy, h előtte masztiztam, és sokkal könnyebben felment, ha nedves voltam. Nem ártalmas ha ilyenkor is masztizok? Ebből a szempontból főképpen...

Nemrég kúpokat szedtem, de kiderült h nincs semmilyen fertőzésem, csupán rendbe kell tenni a hüvely flórámat. Ezért most kaptam rá tablettát.

L/17


2009. máj. 10. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha jólesik miért ne!

2009. máj. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Cs amiatt tartottam tőle h esetleg ilyenkor nem szabad... Akkor nemlesz mellékhatása v vmi ilyesmi?
2009. máj. 10. 15:38
 3/4 A kérdező kommentje:
Szóval nem arról van szó h nem esik jól.. És nemis ez volt a kérdés. Hanem h nem-e baj ha közvetlen előtte csinálom, meg h egyáltalán gyógyszer szedéskor csinálhatom-e.
2009. máj. 10. 16:11
 4/4 anonim válasza:
Ugyan dehogy lesz mellékhatása! Viszont ha nem megy fel a tabletta akkor egy csepp vízzel is meg tudod nedvesíteni a tablettát úgy sokkal könnyebb...
2009. máj. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!