Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kiskorú is vehet öngyújtót?

Kiskorú is vehet öngyújtót?

Figyelt kérdés
Bárki vehet öngyújtót Pl a csoportban??
2015. máj. 11. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha boltban veszed nagy valószínűséggel kiadják, de a tabakba be se mehetsz 18 éven alul. Igazából ez az eladótól függ, de egy marketben biztosan megveheted.
2015. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, de miért akarod magad meggyújtani?
2015. máj. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Százasboltba vegyél, és ha megkérdik, mondd azt, hogy otthonra kell a gázt meggyújtani.

Így nekem is kiadták. :D

Gyűjtöm a gyújtókat szóval nem bírom megállni, hogy ne vegyek egyet-egyet néha.

Egyébként kiskorú mindent vehet ami nem jövedéki adós pl cigitöltő,pipa,gyújtó,gyufa stb.

Tavaly egy trafik raktárban nyári melóztam(és hoppá, mégsem vagyok 18), onnan tudom ezeket.

2015. máj. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Multkor Pesten vettem egy cigit és nem kérték el a személyim no de nem volt gyujtóm ezért bementem egy másik dohányboltba ahol viszont elkérték :D 20 éves vagyok.
2015. máj. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiadhatják, végülis nem teszel kárt vele magadban, hacsak nem szipuzni akarsz belőle, akkor tényleg gáz lesz a dolog a szó szoros értelmében :D
2016. dec. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!