Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet valami bajom?

Lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

21éves vagyok 14éves korom ota cigizem a tüdőszűrésem negativ lett

ezen kívűl mi bajom lehet még?



2015. máj. 4. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezen kívül? Érszűkület, magas vérnyomás, száj problémák, göbök, korai kopaszodás, meddőség, rossz közérzet, gyengeség, fáradtság, köhögés, nehéz légzés,romló fogak, gyenge immunrendszer.

Kb Ennyi

Üdv: Egy kezdő dohányos

2015. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nem tudom le tenni olyan jó megnyugtató és egy hosszú nap után egy nagy kajálás után elszívni egy száll cigit
2015. máj. 4. 23:18
 3/3 PurdyGirl válasza:
Amit az előttem szóló felsorolt, az mind igaz és lehetséges. A nehéz légzés a legvalószínűbb, ezt tapasztalatból mondom. Egy éve cigizek kb, és kialakult nálam egy ilyen. Nehezen kapok levegőt, sportolni alig tudok, a futás pedig kizárt mert hamar fulladok. Jelenleg letettem olyan két hete, és kezdek visszaállni egészségileg. Szerintem tedd le addig, amíg csak jó érzés szívni, mert nem kell sok és rossz lesz csak kelleni fog.
2015. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!