Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi bajom lehet? Mit tegyek?

Mi bajom lehet? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Körülbelül két éve jött az ötlet, hogy rá akarok gyújtani, akkor még tényleg nagyon gyerek voltam, bár tudom most is. Nagyon kínoz a vágy, hogy vegyek egy doboz cigit és elszívjak egy szálat. Tudom, hogy káros és, hogy rászokhatok nagyon könnyen. Apám, anyám nen dohányzik, ha kiderülne hatalmas balhé lenne. Nem merek kockáztatni.

Az osztály háromnegyede dohányzik.

Mit csináljak? Világéletemben antidohányos voltam. Egyiknapról a másikra meg valami belém ütött

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok


2015. ápr. 30. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Most álld meg mert később sokkal nehezebb lesz.
2015. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kíváncsiságot és a kortársaid felől érkező nyomást érzed. Állj ellen. Erősítsen a tudat, hogy te vagy az okosabb, a bölcsebb ebben. Isssszonyat elcsépelt, hogy a cigi nagyon káros, de higgy nekem: 5 éve szívom, ráadásul felnőtt vagyok, múlt héten asztmát állapítottak meg, nem tudok aludni, a tüdőfunkcióm 35% lett múlt héten. A vicc meg az, hogy rágyújtanék...

Minek kellett ez? Én is a barátok miatt mentem bele, itt vagyok. Tanulj mások hibájából. Azok, akik most szívják bőszen, az életüket arra fogják fordítani, hogy valahogy letegyék és megszabaduljanak tőle. Neked nem lesz ilyen gondod. Ez egy rabság. Maradj távol.

2015. ápr. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy szívj el valami nagyon erős cigit, legalább 2-3at egymás után és garantáltan soha többé nem akarsz majd rágyújtani.
2015. máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!