Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi készítők! Próbáltátok...

Atomkakas kérdése:

Cigi készítők! Próbáltátok már hogy könnyebb cigit kapjatok dupla filterrel a cigarettát? Kb.20%-al könnyebb lesz a füstje és 25%-al kevesebb dohány kell bele! Hidegebb füstje van.

Figyelt kérdés

Annyi a trükkje hogy a plusz filtert laposra kell nyomni és úgy, jól félbe kell hajtani! Így bele fér a a hüvelybe!

A neheze csak az hogy ha már "helyén" van a hüvelyben a filter, azt papíron keresztül újra gömbölyűre kell görgetni!

1 perc se kell hozzá.


2015. ápr. 3. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Meg gyöngébb is lesz. Én inkább több dohányt teszek egy szálba. Meg nem szeretem az agyonszűrt cigit se.
2015. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most fogod reklámozni mindenhol? Már válaszként is láttam, hogy ezt leírtad.

Kitüntetést vársz, tapsot, vagy mit?


Nem, amúgy még nem próbáltam, és nem is fogom. Nem éri meg ilyen hülyeséggel szarakodni. Ha meg gyengébb cigit szeretnék, akkor gyengébbet vennék, nem ilyen házi módszerekkel ügyetlenkednék.

2015. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!