Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigizés némi szünettel is káros?

Cigizés némi szünettel is káros?

Figyelt kérdés
Természetesen tudom, hogy semmiképp sem jó... az érdekelne, hogha pl: 1 hétig cigizek napi max. 6, min. 2 szál és egy hét szünet után mennyire káros. Évente berakok egyszer 2 teljes hónap szünetet is. Vélemény?
2015. febr. 25. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyílván jobb mintha naponta szívnád. de így is káros
2015. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Káros. Viszont így szerintem, ha egyszer végleg le akarnád tenni, sokkal nehezebb lesz, hiszen hozzá leszel szokva a két hónap szünetekhez.
2015. febr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi ertelme, a cigiben levo karos anyagok nem urulnek ki olyan gyorsan, raadasul igy is folyamatosan mergezed magad, hiaba tartasz szunetet, attol nem lesz egezsegesebb.

Ha viszont tudod hogy karos akkor azt nem ertem miert szivod, raadasul ha le tudod tenni 1 honapra akkor le tudod tenni vegleg.

2015. febr. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 szamo77db ***** válasza:
Egyszer és mindenkorra dobd el a cigit! Gondolj bele: részint károsítod az egészségedet, részint egy halom pénzt kidobsz az ablakon! Nem mindegy.
2015. febr. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én havonta kb 1 dobozzal szívok, hetente párszor hétköznap reggel 1 szál (egyszerűen kell, hogy magamhoz térjek, csakúgy, mint a kávé), meg buliban, kocsmában 3-4 szál. van h hónapig nem szívok.

a barátnőm, barátaim szerint rá vagyok szokva. én nemtom.

viszont azt tudom h káros. érzem is. ha már 4 szálat elszívok, másnap érzem. vagy ha reggel elszívok egyet, az edzés nehezebben megy sokkal. úgyh a te "adagod" mindenképp káros! próbáld csökkenteni a mennyiséget, és hétköznap ne nagyon cigizz. az a lényeg, h stressz helyzetben ne cigizz, mert az vezet függőséghez. akkor cigizz ha jól érzed magad. mivel az átlag magyar embernek az élete 95%-a stressz és szívás, az 5% öröm, így garantáltan, sokáig élsz majd.

2015. febr. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5#, arrol hallotta, mar hogy a passziv dohanyzas legalabb olyan karos mint a rendszeres?
2015. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
#6-os a passzív dohányzás nem azt jelenti hogy néha néha rá gyújt valaki :D
2015. febr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kevésbé káros mintha nem tartanál szünetet.
2015. febr. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A károsság hagyján, de a cigitől büdös és csúnya leszel. Szerintem ezt kéne hangsúlyozni, nem a rákot, mert az nem látszik. Manapság meg csak az érdekli az embereket, ami látszik is...
2015. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Káros! Inkább csináld úgy, hogy csak 2 havonta szívsz csak 1 szállal, mint hogy naponta 2-6-tal!

1. nagyon drága

2. Ha ilyen sűrűn szívod tuti rá fogsz szokni!

2015. márc. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!