Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha elmegyek orvoshoz akkor ő...

Ha elmegyek orvoshoz akkor ő látja, hogy dohányzom?

Figyelt kérdés
Mivel fáj a torkom holnap kénytelen vagyok elmenni az orvoshoz. De ő láthatja a torkomon, hogy dohányzom?
2010. febr. 7. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A torkodon nem biztos, de a hajadon, a ruhádon, észreveszi a szagát! Mindenkiről meg lehet így állapítani. Ja, meg a kezeden. A torkodon csak akkor, ha idősebb vagy, és persze a fogaidon. Nem tudom hány éves vagy, de szerintem tini, ezért kérdezed. Ne szívj előtte cigit az biztos, meg ha beteg vagy pláne ne!Meg amúgy is baromság és már nem divat!
2010. febr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, de érzi rajtad. ha a párom reggel elszív egy cigit én még akkor is megérzem rajta azonnal, ha este találkozunk. magán a torkodon nem látja, max ha régóta, akkor a fogakon, körmökön látható.
2010. febr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!(:
2010. febr. 7. 10:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha tartasz attól, hogy az orvos mit fog szólni, ha meglátja, hogy dohányzol, akkor miért dohányzol, ha tudod, hogy nem helyes?:)

Nem fogja látni, ha nem szívsz előtte, jól kezet és fogat mosol, és olyan ruciba mész, amin nem érződik a füst.

2010. febr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ma nem is fogok szívni de már többet nem is akarok, rossz társaságba keveredtem ez az oka...:S

Gyermekorvoshoz megyek, nem fogorvoshoz.

2010. febr. 7. 10:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg meg fogja kérdezni, ha szüksége van erre az információra. Ilyenkor pedig a saját érdekedben illik az igazat válaszolni, mivel különben félrekezelhet, és az nem az ő hibája lesz. Nem az orvos előtt kell titkolózni.
2010. febr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én tavaly szeptemberben kezdtem el dohányozni, de akkor is heti 4-5 szálat szívtam el. októberben el kellett mennem orvoshoz és miután meghallgatta a légzésemet egyből rákérdezett, hogy dohányzok-e .. tehát itt nem arról van szó, hogy a szag vagy valami..
2010. febr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!