Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi van akkor, ha bemegyek 15...

Mi van akkor, ha bemegyek 15 évesen a dohányboltba?

Figyelt kérdés

Nem szoktam cigizni, és most csak cigaretta hüvelyre lenne szükségem, de hiába hallom hogy sok barátnőmnek kiadják, csak én nem merek bemmenni. Megkérni valakit? Akkor is izgulok, hogy mi lesz.

Ha bemegyek, akkor mi van? Csak kiküldenek, és ennyi, vagy kiadják?

Ki az aki bement már 15 évesen?


15/L


2015. jan. 4. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nincs. Nyilván nem ez fog problémát jelenteni az életedben, vagy kiadják, vagy nem.


Próbáld meg.

2015. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan nem mehetsz be 18 év alatt dohányboltba egyáltalán.


Általában elkérik a személyit mindenkitől, de vannak ezek szerint olyan helyek is, ahol kiadják 18 év alatt, és még igazolványt sem kérnek.


Amúgy meg a barátnőidet is megkérheted hogy vegyenek neked, és meg van oldva a dolog.

2015. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ja még annyi lemaradt, ha megkérdezik vagy kiderül hogy nem vagy 18,csak kiküldenek azt kész, nem több (szerintem).
2015. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Ha 18 év alatt mész be, akkor elkérik a személyit, aztán kiküldenek semmi más nem történik.

Viszont vannak olyan helyek ahol simán kiszolgálnak téged, nem kérnek el semmit sem.

Ha meg beküldesz valakit abból sem lesz semmi, ismerőseim is úgy csinálják. :)

2015. jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
De ki tudja, lehet kiérkezik a TEK és lábon lövik egymást.
2015. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én már elmúltam 18, de max 16-nak nézek ki. Egyszer bementem édesanyámmal a dohányboltba, a pultos kérdezte, hogy tudnék-e neki mutatni személyi igazolványt. Nem volt nálam, így azt mondta, bocsi de akkor nem lehetek bent, és udvariasan megkért, hogy távozzak.

Szóval nincs semmi abból, ha kiküld :D

2015. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
max kiküldenek..de keress olyan helyet ahol másoknak kiadják..kifogják neked is.amúgy nagyobb áruházakban is simán kapsz..de random leszólítasz vkit aki amúgy is megy be és ő hoz neked..
2015. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Haverom 16, halál lazán kiadnak neki mindent dohányboltban.
2015. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!