Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Felelőtlen az, aki az ágyban/k...

Felelőtlen az, aki az ágyban/kanapén dohányzik?

Figyelt kérdés

A haverom kanapéja már több helyen ki van égetve mert ott dohányzik. Lusta kimenni az erkélye, most meg fázik.

Az ágyán is van pár parázs által kiégett lyuk.


Felelőtlenség?



2014. dec. 30. 18:19
 1/3 anonim ***** válasza:
én a lustaság miatt csak a szobámban dohányzok, nem megyek ki emiatt, de ágyban mondjuk nem tolnám. felelőtlenségnek nem nevezném, ha csak be nem alszik égő cigivel a szájában, de ahoz nagyon nagy baleknak kell lenni. ameddig a családját/párját/akárkijét nem zavarja a dolog, addig olyan, mint ha a mittomén gumicukrot enne. az egyetlen negatívum talán az igénytelenség lehet, hiszen esztétikailag érdekes, hogy nem zavarja őt ez a látvány, én legalábbis szeretek ápolt környezetben élni.
2014. dec. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha valaki azért fekszik le ágyra/kanapéra, mert aludni akar akkor nem fog rágyújtani. Ha meg csak lazításképpen dől le, miért ne gyújthatna rá ott? Nincs is jobb, mint asztalra feltett lábbal, kanapéról, pöfékelve nézni a tv-t. Néha lepottyanó a hamu az előfordulhat, de ettől nem nevezném felelőtlennek az illetőt. Még ha el is alszik, akkor se fog kigyulladni a ház, max. lesz egy két lyuk a szőnyegen, kanapén, ágyon stb.


Szerintem ennek a veszélyességét csak a krimiírók találták ki, hogy a gyújtogatós gyilkos ráfoghassa az áldozatra, hogy elaludt cigivel és azért égett le a lakása. :D Aztán nem találnak hamutálat a közelben, és a nyomozó így megoldja a rejtélyt.

2014. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább igénytelenség, de valakit nem zavar a kiégett lyuk, nem vagyunk egyformák.
2014. dec. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!