Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mióta dohányzol, és hányszor...

Mióta dohányzol, és hányszor próbáltál már leszokni? Milyen "módszerekkel" próbálkoztál eddig?

Figyelt kérdés

2014. dec. 29. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
eddig egyszer, sikerült is, egyszerûen nem vettem már cigit, nem volt probléma, de aztán sokszor unatkoztam a buszmegállóban, meg ilyesmi, úgy h visszaszoktam. kb 2 hónapig tartott a nem dohányzás. Azóta eszembe sem jutott abbahagyni.
2014. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jah amúgy 12 éves korom óta, most 30 vagyok, tehát olyan 18 éve. Ez a leszokás téma olyan 23 éves koromban volt.
2014. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8 éve és nem akarok leszokni, soha nem is akartam.
2014. dec. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én fél éve nem gyújtottam rá, előtte az összes módszerrel próbálkoztam, nem ment. Akarat erő kell hozzá.
2014. dec. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2 éve és még magam sem döntöttem el hogy leakarok-e szokni róla.


Hátránya a pénz

Előny az érzés


Nem tudok mérlegelni :(

2014. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1. Az nem leszokás, ha nem gyújtasz rá. Én leszoktam. Egyszer leszoktam és azóta se gyújtottam rá. 15 éve volt ez .
2015. jan. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16 éves korom óta...10 éve dohányzok...(lány vagyok) fél évre letettem amikor terhes lettem...de sajnos meghalt a baba...akkor fél év után visszaszoktam....azelőtt mindent kipróbáltam (spray, elektromos cigi, akupunktúra...könyvek...ráadásul mint ápolónő napi szinten látom a dohányzás következményeit ami nem szép)...de max 3 hétig bírzam cigi nélkül...én depressziós és hisztis leszek ha nem gyújtok rá...
2018. márc. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!