Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lehet a konkrét bajom?

Mi lehet a konkrét bajom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Belekerültem egy ördögi körbe. Sokszor beképzelek magamnak dolgokat. De kezdjük az elejéről. 16 éves srác vagyok, 175 cm magas, 60kg. 1 éve napi rendszereséggel dohányzom. Nyáron volt, hogy napi 20 szálat szívtam. Az iskolakezdés óta, lecsökkentettem napi 4-8 közé. Észrevettem magamon, hogy a melkasomon beolül nincs valami rendben, mert pl bal oldalon néha szúrni szokott, illetve a szeggyontom között. Mindíg pánikolok, hogy kijukad a tüdőm, ez a félelmem. AZonban ez hirtelen felidegel, megfogadom soha többet nem gyujtok rá! Lehet, akár be is képzelem magamnak ezeket a dolgokat. Tudom, el kellene hagynom a cigit, el is akarom, mert kb kétvégente azért dolgozok CSAK AZÉRT, hogy legyen cigim hétközben, és semmire sem jut. Azonban engem megnyugtatna, egy orvosi vizsgálat. Kihez,hova kellene menni? Illetve, mik lehetnek ezek a tünetek?

2014. nov. 8. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj, ő majd megvizsgál, és ha úgy látja akkor ad beutalót vizsgálatokra.
2014. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Háziorvos elküld majd mellkasröntgenre.
2014. nov. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezek a tünetei annak, ha dohányzol... pontosan ilyen dolgokat érez a földön minden dohányos... aki nem, az hazudik, vagy csak egyszerűen nem vesz róla tudomást, mert nem olyan pánikolós hipochonder mint te...
2014. nov. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!