Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha a vizipipánál a tartályba,...

Ha a vizipipánál a tartályba, vagy más néven szélfogóba ( Amibe a vizet kell rakni a gyengébbek kedvéért) pl citromos vizet rakok bele, vagy egyéb olyan italt ami NEM víz nem lesz tőle bajom? Vagy egyáltalán hat valamit, lehet majd érezni azt az ízt?

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 14:36
 1/3 anonim válasza:

A gyengébbek kedvéért elmondom hogy a szélfogó nem azonos a tartállya, az a szenet védi.

Egyébként nem hinném hogy bajod lesz, de amíg nem alkoholt raksz bele, addig érezni sem nagyon fogod.


Lehetőségek


[link]

2014. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem lehet érezni az ízt, bár mi whiskey-vel szívtuk és semmi bajunk nem lett, igaz, egyszeri alkalom volt, hosszútávon nem hinném, hogy egészséges nem vizet használni. :D Mondjuk azért nem mindegy milyen folyadékot öntesz bele, én pl üdítőt vagy energiaitalt nem nagyon tennék.
2014. okt. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 without ***** válasza:
a hőtartó sapkába gyengébbek kedvéért a szélfogóba nem javaslom hogy folyadékot önts, én serbetli citromot szívtam pepsivel nem kevertem vízzel csak pepsi volt és nagyon bejött jobb kombó mint a kólás dohány és citromlé, facsart citrom leve nagyon jó vízbe kell önteni elég ha egy egész citromot bele facsarsz a rostjai is mehetnek bele ez nagyjából minden gyümölcsös dohányhoz jó kísérő esetleg jégkockák is mehetnek bele, a tartályba tettem már szőlőt és almát egyik sem volt túl kiemelkedő, vodkát ne igen tegyél bele vízzel elkeverve se nekem nagyon kapart utána valamit ugyan ez a helyzet a nesteával is
2014. okt. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!