Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fogfehérítő fogkrémet tudnátok...

Fogfehérítő fogkrémet tudnátok ajánlani a sárga fogak miatt?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem hogy antidohányosokra nem vagyok kíváncsi!

Nektek van olyan fogkrémetek ami a sárga fogak ellen segített? (még ha csak 1 picit is)..

Előre is köszönöm! :)



2014. aug. 25. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Parodontax whitening, rengeteget fehérít a fogadon, általában 900-1200 forint között van, attól függ, hogy van-e éppen akciós. Érdemes megnézni a nagyobb áruházakban, drogériákban, mert az árak közt nagy a különbség.


Arra készülj fel, hogy az íze valami borzasztó, de sokat fehérít a fogadon és erősíti az ínyt is.


Majd írd meg, hogy ilyet vettél-e és használt-e! :)

2014. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz ;) Nagyon köszönöm..És kb. mennyi idő után kezd el segíteni?
2014. aug. 26. 22:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Konkrétan az első mosás után! :D Jó erősen megmosod vele, sokáig rajta hagyod, én azt vettem észre, hogy a sárgás fogaimból olyan szinten fehéret varázsolt... Pedig sehol se hallani róla, hogy fú milyen jó fogfehérítős fogkrém, agyonsztárolják a többit a reklámokban, amik semmitől sem valók... Én akkor kipróbáltam vagy 10 félét, de ez a legjobb, azóta (2 éve) folyamatosan ezt használom és fehérek tőle a fogaim. :)
2014. aug. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
erősen tilos mosni ember!
2015. okt. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!