Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Herbál füves cigitől, zsibbadá...

Herbál füves cigitől, zsibbadás a végtagokban, rossz közérzet, gyengeség. Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Tegnap szívott párom belőle 2 slukkot és rosszul lett, egyből mondta hogy hívjak orvost, zsibbadt, nehezen kapott levegőt, izzadt. Elmentek az ügyeletre de mire oda értünk már jobban volt, így mondta hogy menjünk haza. Most megint mondta hogy még mindig zsibbad egy kicsit a lába, nem érzi jól magát, gyenge. Nem akar dokihoz menni mert akkor meg kell mondani hogy mitől van ez, egy mentős ismerősünk mondta hogy ilyenkor beküldik a kórházba, vért vesznek hogy kiderítsék mi volt az és infuziót adnak.

Volt valakinek ilyen? Azt hitte hogy rendes fű, utána érzete hogy ez nem az és ugye rosszul is lett.


2014. júl. 22. 13:25
1 2
 11/16 Sowilo ***** válasza:
100%
Kíváncsi leszek, helyre áll-e a vérnyomása. A xanax amúgy mire? Azt hitte a doki, hogy öngyilkos akart lenni a barátod?
2014. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem a magas vérnyomásosoknak a kórházba frontint meg vérnyomás csökkentőt szoktak adni, az is segit hogy megnyugodjon a szerver és lejjebb Menjen. Után olvastam itt is és sokan írják hogy ilyenkor nyugtatót is szoktak adni.
2014. júl. 27. 15:05
 13/16 Sowilo ***** válasza:

Nagyon gyanús nekem. A xanaxra simán rá lehet kattanni egy hét alatt is, és nagyon nehéz róla a leszokás. Lehet, hogy direkt ez a céljuk vele? Elég jó üzleti húzás.


Szeretem az összeesküvés elméleteket. :D

2014. júl. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szerdán kell visszamenni a dokihoz, azt mondta hogy addig szedje hogy beálljon a vérnyomása...engem is zavar hogy szedi, hozzá teszem párom már nem olyan fiatal 35 éves... csak néha néha veszi be (ő sem akarja ezt szedni) nem úgy ahogy a doki írta fel reggel délbe 1 szem estére meg 2. Néha vesz be estére 1 db-ot.
2014. júl. 28. 22:25
 15/16 anonim ***** válasza:
A HERBÁL NEM FÜVES CIGARETTA! A HERBÁL EGY SZINTETIKUS SZ A R. NE KEVERJÉTEK LÉGYSZÍVES, HERBÁLT NE SZÍVJON SENKI! AKKOR MÁR INKÁBB DOHÁNY, KELLEMES AZ ÍZE, NINCS MÁMOR ÉS NEM SZEDI SZÉT AZ AGYADAT, AHOGYAN A FŰ SEM(persze csak ésszel)!
2014. aug. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Sowilo ***** válasza:
Igazad van. És a dohányt se a boltba vedd. Vegyél illegálisan házi dohányt. A boltit közel 200 féle vegyszerrel kezelik, és alig tartalmaz dohányt... a valódi dohány viszont nagyon élvezetes, és közel sem olyan káros, mint ahogy azt terjesztik.
2014. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!