Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Herbál füves cigitől, zsibbadá...

Herbál füves cigitől, zsibbadás a végtagokban, rossz közérzet, gyengeség. Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Tegnap szívott párom belőle 2 slukkot és rosszul lett, egyből mondta hogy hívjak orvost, zsibbadt, nehezen kapott levegőt, izzadt. Elmentek az ügyeletre de mire oda értünk már jobban volt, így mondta hogy menjünk haza. Most megint mondta hogy még mindig zsibbad egy kicsit a lába, nem érzi jól magát, gyenge. Nem akar dokihoz menni mert akkor meg kell mondani hogy mitől van ez, egy mentős ismerősünk mondta hogy ilyenkor beküldik a kórházba, vért vesznek hogy kiderítsék mi volt az és infuziót adnak.

Volt valakinek ilyen? Azt hitte hogy rendes fű, utána érzete hogy ez nem az és ugye rosszul is lett.


2014. júl. 22. 13:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
lol így járt
2014. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
aki mérget fogyaszt, az vállalja a következményeit... amúgy meg ha nem akar orvoshoz menni, akkor meg is érdemli. 15 éve vagyok alkalmi marihuána fogyasztó, de soha nem jutna eszembe, hogy párszáz ft spórolásért leelenôrizhetetlen vegyszereket szívjak...
2014. júl. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Sowilo ***** válasza:

Majd a barátod kétszer is meggondolja, hogy mit szív el. Az ilyen szarokat egyből ki lehet szúrni, csak meg kell szagolni mielőtt elszívod... ha fűszag helyett vegyszert érzel, akkor meg is van a baj. A másik meg az, mikor inkább csak cigiszagot érzel. Ilyenkor valami olyan tróger, bivalyerős herbál van benne, hogy csak minimális kell belőle.


Ha valaki ilyet próbál neked adni, és kiszúrod, SOHA többet ne fogadj el tőle SEMMIT!


5 éve fogyasztok marihuánát. Egyszer engem is átvertek herbállal, majdnem belehaltam. Félig hánytam egy felmosóvödröt, az orromon prüszköltem a vért, félig hánytam egy felmosóvödröt, meg el is ájultam... másnap az egyik barátomnál ébredtem, négy kilót fogytam... a párod még szerencsés is volt. Az egyetlen dolog amit tehet, hogy vár. Kivárja amíg jobban lesz. Max egy hét.

2014. júl. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 BB Ádám válasza:

A herbál zsákbamacska.

Csak az tudja, hogy mibe áztatták be, aki csinálta.

De amit leírt a kérdező, az kb a herbál átlagos hatása, de az acetontol, a patkanyméregen keresztül a hajófestékig bármilyen vegyszer lehet benne.

Olyan városban élek, ahol minden 5. fiatal (15 éves kortol)

használ ilyeneket, es minden nap látom, tapasztalom mit csinálnak, hogy csinálják, bár már én is próbáltam, nem vagyok én sem szent, de senkinek sem ajánlom!

és ha mégis ki akarod próbálni, csak olyat szívj, amit már tzdod h többen is regebb ota szivnak mert nem érdemes kisérletezni!

Gondolom a párod már jobban van, legalábbis remélem.

az állapot durvább része 20-30 percig tart, de nekem 2 ora is volt... utána azthiszed tiszta vagy, de másnap nem lesz tiszta képed arrol, amikor mar jobban erezted magad

2014. júl. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Szívott már ilyet is de soha nem volt még baja. Egyből azt mondta biztos valami méreg volt benne.estére jobban lett de másnap dokihoz kellett menni mert zsibbadt a fél oldalán a lába,180 volt vérnyomása kapott gyógyszer,de ma reggel megint rosszul érezte magát, így ma megint vissza ment és kapott még a vérnyomás csökkentő mellé xanaxot pedig nem is ideges neg b vitamin komplexet.most megint jol van.sose volt magas vérnyomása,egészséges volt mindig. Nem tudjuk hogy ennek az utóhatása lehet e. Mondta a dokinak hogy ezt szivott és utána lett rosszul. Szerintetek attol volt még 2 nap után is szarul?lehet belekerült valami méreg a véráramba?
2014. júl. 24. 17:58
 6/16 BB Ádám válasza:

nemcsoda hogy ha a herbálban méreg volt..

de ez eleg durva

ehet/lehetett

2014. júl. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Sowilo ***** válasza:

A herbál az méregből van, tehát nyilván a barátodba került valami méreg, igen.


Mondom, max egy hét és kutya baja nem lesz. De máskor kétszer ellenőrizze le, hogy mit akarnak vele eszívatni, haltak már bele ebbe rengetegen.

2014. júl. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát ezek után biztos nem fog szívni. Most szedi a 3 féle gyógyszert amit a doki írt neki, majd jövőhéten kell visszamenni, kíváncsi vagyok szedni-e kell-e majd továbbra is a pl. a vérnyomáscsökkentőt. Csak mert eddig semmi baja nem volt, azután lett rosszul hogy beleszívott 2 slukkot...és már rá 3 napra is rosszul volt. De ma már semmi baja nem volt, bár lehet a gyógyszerek miatt.
2014. júl. 25. 22:52
 9/16 Sowilo ***** válasza:
Álljon le nagyon gyorsan a gyógyszerekkel, ameddig komolyabb baja nem lesz! Több mint valószínű hogy nem lett komolyabb baja a barátodnak. De ha már semmi baja, fölöslegesen terheli magát a gyógyszerrel. Sokkal nagyobb baja lehet ezektől, mint a herbál cigitől, ha kitartóan szedi valószínűleg a semmire.
2014. júl. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
én is ezt mondtam és amikor nem vette be a vérnyomás csökkentőt mert ő is azt hitte hogy a cigitől volt, na akkor rosszul volt és megint magas volt a vérnyomása...visszament a dokihoz és azt mondta szedje a gyógyszert, hozzá teszem a doki tudja ahogy mit szívott. Beáll vele a vérnyomása és majd utána nem kell szedni-e ha ok lesz. Ennyit mondott, belgyógyászaton is voltunk nem csak házi dokinál. A másik két gyógyszer a mit kapott az a xanax, azt nem szedi, meg b vitamin komplex az meg csak vitamin.
2014. júl. 26. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!