Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A Nemzeti Dohányboltokban...

A Nemzeti Dohányboltokban kapható szivarkák közül melyek azok, amelyek jó minőségűek, élvezhetőek?

Figyelt kérdés
Bementem azzal a kérdéssel egy Nemzeti Dohányboltba, hogy van-e Cohiba vagy Montecristo szivarkájuk, hát nem volt, pedig ez a 2 tudtommal elég nagy márka. Villiger-t, Djarum-ot, Dannemann Moods-t láttam pl, pontosan nem tudom, milyet, meg hát ilyen "túl olcsókat" (Momentos, Sláger, stb) dehát olyat nem szeretnék venni.

#szivarka #nemzeti dohánybolt #minőségi szivarka
2014. máj. 19. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Colts, Handelsgold, Al Capone, Meharis, La Paz, Candlelight; magyarok közül Maya, Ász, Hunor. Már régen vettem őket, nem tudom mennyi kapható még belőlük. A "túl olcsók" közül egyedül a Pegasus szívható, bár semmi ereje.
2014. máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pegazus nekem nem tetszik
2014. máj. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pedig az a leggazdaságosabb --> 530/40 szál (mivel 140-es, ezért kettévágható). Ha lenne ereje, már régen átszoktam volna rá :D
2014. máj. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!