Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ma kezdem a leszokást (eddig...

Ma kezdem a leszokást (eddig napi 2 dobozzal szívtam). Ki csatlakozik? Csináljuk együtt!

Figyelt kérdés
2014. ápr. 30. 10:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát az tényleg nem volt sok. Legalább két-három évet bírtál volna ki.
2014. máj. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
30%
Másfél éve nem cigizek és nem mondanám, hogy nem kívánom néha.Azzal áltatom magam, hogy majd ha 50-55 leszek újra elkezdem szívni.El is fogom.
2014. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Lófaxt könyv.

Ehhez semmi nem kell, csak tartás.

'89-től '04-ig dohányoztam, még mindig megvan az utolsó szál egy dobozban.

Semmi nem kell, csak akarat és tartás. - ha erre nem vagy képes, akkor semmi másra sem. (jöhettek itt nekem a szervezet igényli a nikotint bullshittel...)

2014. máj. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 IRIS B. válasza:
100%

SZIASZTOK!

TALÁN A FÉRJEM ESETE SEGÍT ABBAN, HOGY MEGÁLLJÁTOK A CIGIZÉST. 54 ÉVES, 14 ÉVES KORA ÓTA CIGIZETT, 1,5 DOBOZZAL NAPONTA. TAVALY KIDERÜLT, HOGY SZÁJÜREG RÁKJA VAN, EGYÉRTELMÛEN A DOHÁNYZÁSTÓL. AZONNAL MEGMÛTÖTTÉK, ELTÁVOLÍTOTTÁK A BAL OLDALON A 2 HÁTSÓ FOGÁBAL EGYÜTT A SZÁJHÚST, EGY DB. CSONTOT, A NYELVTÖVÉBÔL EGY DB.-OT, AZ ARCHÚSÁBÓL IS, AZTÁN "KIBÉLELTÉK A COMBJÁRÓL LESZEDETT BÔRREL. HETEKIG A NYAKÁN VÁGOTT LYUKON LÉLEGZETT ÉS AZ ORRÁN KERESZTÜL SZONDÁN ETETTÉK. A NYELVE MIATT HÓNAPOKIG TARTOTT, MÍG ÉRTHETÔEN MEGTANULT BESZÉLNI..........

1 ÉVRE AZ ELSÔ MÛTÉTTÔL, KIÚJULT A RÁK, A DAGANAT RÁTELEPEDETT AZ ÁLLKAPCSA BAL OLDALÁRA, 2 HÓNAP ALATT TYÚKTOJÁSNYIRA NÔTT. IDÉN FEBRUÁRBAN ÚJRA OPERÁLTÁK, EZENNEL AZ EGÉSZ BALOLDALI ALSÓ ÁLKAPCSÁT KIFÛRÉSZELTÉK ÉS A LÁBÁBÓL KISZEDETT SZÁRKAPOCCSONTBÓL MODELLEZTEK "ÚJAT". ISZONYATOS FÉJDALMAI VANNAK, ELTORZULT AZ ARCA, VALSZEG MÉG 2-3 MÛTÉT KELL, HOGY VALAMENNYIRE EGYENESBE ÁLLÍTSÁK AZ ARCÁT, HOGY LEGALÁBB RÁGNI TUDJON. MINDEN NAP SUGÁRKEZELÉSRE JÁR ÉS 3 NAGY ADAG KEMÓT IS KAP MÉG.....

MOST LEHET NYOMULNI, HOGY: JAAAJ, OLYANOKNAK IS VAN ILYEN BETEGSÉGE AKI SOSE CIGIZTEK!!! DE KÉRDEM ÉN.... MINEK RESZKÍROZNI??? HÁT BOLONDOK AZ EMBEREK, HOGY SEMMIBÔL SE TANULNAK ÉS MINDENT IGNORÁLNAK, AMÍG MEG NEM TÔRTÉNIK A BAJ?

A FÉRJEMNÉL IS MINDIG A CIGI VOLT AZ ERÔSEBB, MIKOR PRÓBÁLT LESZOKNI.... GONDOLJÁTOK, HOGY NEM TEKERNÉ MOST VISSZA AZ IDÔ KEREKÉT, HOGY MÉG ABBA TUDJA HAGYNI IDÔBEN A BAGÓZÁST? DE MÁR SEMMIT NEM TEHET, CSAK RESZKET(-ÜNK) AZ ÉLETÉÉRT, TÛRVE A RENGETEG SZENVEDÉST, MEG HOGY BÁMULJÁK AZ ELTORZULT ARCÁT...

PRÓBÁLJATOK ERÔT VENNI MAGATOKON! KÍVÁNOM, HOGY SIKERÜLJÖN!

2014. máj. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Kedves Iris!


Köszönöm, hogy megosztottad férjed történetét. Tanulságos, erőt ad. Jobbulást, kitartást, gyógyulást kívánok neki!

2014. máj. 7. 13:15
 16/19 anonim válasza:
A leszokni igazából a szokásról kell!! A nikotin éhség pár nap múlva elmúlik, és aztán akkor kell keménynek lenni, mikor pl. egy telefonhívás után auto rágyújtanátok, vagy egy jó kaja után stb. De ha már "túléltétek" a nikotin elvonás tüneteit (kb. pár nap), akkor azok már nem nehezek. Nekem sikerült. Van egyébként egy jó (és sztem ez tényleg jó) könyv és hanganyag: Allen Car-Leszokni a dohányzásról. Ez sztem egész jó lehet a leszokás segítségében. De ezt inkább annak ajánlanám, aki a nagy lépés megtétele előtt van, aki már megtette, az már megtette, amit kell!! Nekem olyan volt, hogy elképzelni nem tudtam volna, hogy felkelek reggel, és nem nyújtok rá, vagy kaja után egyből akartam a füstöt. De már ezeket nem érzem, és igen ezen csodálkozom már, azok után, hogy régen else tudtam képzelni, hogy cigi nélkül van élet. és VAN!! és mostmár az a fura, hogy régen ezt gondoltam. :-)
2014. máj. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Èn lassan 2 ève leszoktam napi másfèl dobozzal szívtam. Egyik naprol a másikra letettem a pènz miatt(mese nincs válság van). Máskèpp nem megy. Ha halogatod, hogy majd holnap meg csak egy szálat szívsz soha nem fogod letenni.De mèg most is sokszor kívánom, ès többször álmodtam arról, hogy cigizek nagyon jol esett. Kitartás mindenkinek!!! Sok sikert.
2014. máj. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
mától veled tartok:)
2014. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Én ma kezdem ismét,te hogy állsz?:)
2014. máj. 14. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!