Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol lehet kapni vizipipához...

Hol lehet kapni vizipipához szenet?

Figyelt kérdés
Nemzeti dohányboltokban árulnak ilyeneket, vagy valamilyen speckó boltot kellene keresni hozzá? Milyen helyeken árulnak ilyen dolgokat?

2013. dec. 28. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Árulnak nemzetiben is. Van egy bolt a Mammut I. hátsó részében, nem tudom pontosan a nevét, füstölőket és hasonlókat árul, ott régen lehetett kapni, szerintem még most is. A másik bolt amit tudok az az oktogonnál van, leszálsz az oktogonnál és a nyugati felé gyalogolsz azon az oldalon ahol a pályaudvar is van, és egy kb 100 méter után volt egy kis vizipipa bolt, nagyon régen voltam ott, úgyhogy lehet, hogy az már nincs is.
2013. dec. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a Szultán Kincsei boltot ajánalanám. Ha pesten laksz, akkor a teréz körúton megtalálod. Hatalmas választékuk van, de ha vidéki vagy ajánlom a webshopjukat: vizipipavasarlas.hu
2013. dec. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a bolt az oktogon és a nyugati között megvan, pár napja voltam ott :)
2013. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :).
2014. jan. 6. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!