Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Titeket zavar, ha valaki...

Titeket zavar, ha valaki belső térben (mondjuk egy kávézóban) használ elektromos cigarettát?

Figyelt kérdés
Legutóbb odajött hozám egy hölgy, hogy mennyire nem illik ilyet csinálni itt. Nem értem miért van vele problémája bárkinek is, hiszen a füstnek (ami valójában itt gőz), nincsen semmi szaga, semmi káros hatása másokra.
2013. dec. 28. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
36%
El kellett volna ezt mondanod neki. Nem mindenki tudja ezt :))
2013. dec. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem zavar, igen. A férjem szokta szívni a szobában és borzalmasan irritál. Nyílván tisztában vagyok vele hogy nem káros de amúgy nekem büdös a "füstje" és zavaró.
2013. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
Dohányozni csak az arra kijelölt helyen
2013. dec. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
52%
Mindig van olyan aki bele akar kötni valamibe/valakibe. Nálam nyilt téren ahol elvileg és gyakorlatilag is szabad dohányozni, szólt be egy pasas,hogy zavarja a füst. És persze még nekem kellett onnan elmennem ,nem neki, akit zavart.
2013. dec. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én olyan helyeken használom, ahol a sima cigit is használtam. Úgy szoktam meg. A különbség annyi, hogy itthon nem megyek ki "rágyújtani", bent is tudom szívni tévézés közben.
2013. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valamibe mindig bele kell kötni...

Nekem egyszer szólt be egy csávó, amikor a Keleti pályaudvar mellet, dohányzásra kijelölt helyen cigiztem, hát finoman szólva elküldtem melegebb éghajlatra.

2013. dec. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!