Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha valaki dohanyzik folyamatos...

Ha valaki dohanyzik folyamatosan megall a novekedesben. Ugye? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
13 evesek vagyunk,es az osztalyban mar minden lanynak van mell es mar megjott a menszeszunk csak annak a lanynak nem,aki mar egy fel eve cigizik.az szeretnem tudni hogy a cigi kesleltetheti neki azt hogy megjojjon a menszesze?
2009. nov. 22. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
baromság tanuljatok bioiszt!
2009. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

apám 11 éves kora óta cigizik és 2 méterre nőtt:D

és valszeg a megtermékenyítő képessége is rtendben van ha csinált 2 gyereket.

2009. nov. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ne aggódjatok, nincs összefüggésben! Én nem dohányoztam még 13 évesen és nekem jött meg utoljára az osztályban, ráadásul kicsi maradt a mellem is:-)!
2009. nov. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem áll meg a növekedésben, de elég sok mindent befolyásol a dohányzás. Pl.: hormonok termelődését, petesejtek mozgását, termékenységet... stb. Pl.: ha valakinek csökken a dohányzás következtében a hormontermelődése, akkor igenis lehetséges, hogy később kezd el menstruálni. Mint ahogy ahogy a dohányzás hatással van a férfiak belső nemiszerveire is, ennek következtében lassulnak a hímivarsejtek. A mellnövekedésért is a petefészekben termelődött hormonok a felelősek, tehát ha egy fiatal lány túl korán kezd el dohányozni, akkor lehetséges, hogy nem nő valami nagyra a melle. Sajnos a dohányzás befolyásol mindent, de érdemes az interneten utána olvasni, megnézni a tévhiteket és tényeket.
2009. nov. 24. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Funktasztikus ***** válasza:
0%
hülyeség:DDDDD!!!
2009. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

02:39-nek


ahogy ahogy xDxDxD


tanulj meg írni utána okoskodj:) am bocs az off-ért muszály volt:)

2009. nov. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tudok írni... Bocs, véletlen egy szót kétszer írtam... Nagy dolog. Amúgy meg, nem kell mindenben egyet érteni egymással, de nem kelle le hülyeségezni, azt, amit a másik ír. Ja, és azért, mert bocsánatot kérsz az off-olásért, attól még off-olsz, gondolom minden kérdésnél, ahol válaszolsz...
2009. nov. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Apropo írás-tudás. A muszáj, pontos j-vel van, nem ellipszilonnal. Hernyó*cska. :P
2009. nov. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggésben, ez mendemonda, ijesztgetés. A nikotinnak nincs bizonyított hatása a hormontermelésre. Az hogy mekkorára nő valaki és mikor kezd el menstruálni elsősorban attól függ, mit örököl genetikailag. Kisebb részben befolyásoló szerepük lehet a környezeti tényezőknek is de ez alatt nem a dohányzást értem hanem pl. az étkezést és a lelki állapotot.
2009. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!