Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Helo most szivtam füves cigit...

Helo most szivtam füves cigit először ugy hogy éreztem is a hatását! ÉÉÉS MOST ASZT ÉREZTEM HOGY NAGYON DOBOG A SZIVEM ÉS EGY IDŐ UTÁN FOLYAMATOSAN LASSUL AMIG NORMÁLISAN NEM DOBOG. EZ baj?

Figyelt kérdés
DE hagsúlyozom nagyon dobogot majdnem beparáztam ez MÉÉRT VAHN lehet tőle valami bajom leközelebb vagy akármi a szivemmel?
2011. febr. 17. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
12 éves kislányok ne szívjanak füves cigit.
2011. febr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hol van az megírva hogy 12 éves kislány?
2011. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy nagyon fiatal vagy még. Mellesleg a dohányban található dolgoktól dobog a szived valószínűleg.
2011. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
17 éves vok ugyhogy xd de am lehet csak beképzeltem mer naon lassúnak éreztem magam és valósággal mintha egy helyben jártam volna és siettem! Szerintetek??
2011. febr. 17. 19:45
 5/6 anonim válasza:

Ez teljesen normális

A szívdobogás azért van mert a thc kitágítja az ereket,és több vért kell pumpálnia a szivednek

A lassulás meg a stb. is teljesen normális :D

2011. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem köszi akkor megnyugodtam
2011. febr. 18. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!