Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol lehet feljelenteni a...

Hol lehet feljelenteni a bérházi erkélyen dohányzó lakókat?

Figyelt kérdés
Sajnos bérházban élünk és amikor szellőztetünk az alattunk lévő szomszéd folyton dohányzik és ha nem őrizzük az ablakot nem lehet nyugodtan szellőztetni mert ömlik be a füst óránként. Tele lesz a lakás cigaretta füsttel. Hol lehet az ilyen embert feljelenteni? Igaz a saját erkélyén van de egészségre káros és másokra káros tevékenységet folytat. Ha mi tüzelnénk az erkélyünkön biztos feljelentenének pedig az is "csak füst". Szóval hol lehet ebben az ügyben lépni?

2013. dec. 1. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jogász, de szerintem ezért nem jelentheted őt fel. A tüzelős hasonlatot meg szerintem te sem gondoltad komolyan.
2013. dec. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, a saját lakásában azt csinál, amit akar.
2013. dec. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha a saját lakása ha nem ez káros. Nem létezik hogy ne legyen erre valami jogszabály.
2013. dec. 1. 21:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha magánházba a szomszéd fával fűt, és ontja a kéménye a füstöt, az is káros, és ráadásul kva büdös, még sem tudsz vele mit csinálni. Ne menny be és próbáld meg feljelenteni, mert a saját erkélyén dohányzik. Max kiröhögnek...
2013. dec. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pedig létezik, amíg téged nem veszélyeztet, semmit nem tudsz csinálni, Az nem indok, hogy felszáll a dohányfüst, főleg hogy az erkély a kültéri. Ott meg lehet dohányozni. Ennyi erővel az utcán dohányzókat jelentsd fel.
2013. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!