Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Passzív dohányzás is előhozhat...

Passzív dohányzás is előhozhat merevedési zavarokat?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 00:12
 1/10 anonim válasza:
Teves,meg az aktiv dohanyzas sem okoz merevedesi zavarokat.De viszont karos a tüdöre.
2009. nov. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

15 éve dohányzom, és semmi baja. szerintem 15 évnyi füstnek a felét-negyedét se szívod be passzívan egész életedben, szóval nem kell félned.

ja, a tüdőnek tényleg odab*sz. de legalább a szex működik. :)

2009. nov. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs is olyan, hogy passzív dohányzás.
2009. nov. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
kimondta azt a hülyeséget h nincs passzív dohányzás?omg
2009. nov. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én mondom mert nem hiszek az antikampány maszlagban.
2009. nov. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Radioaktivitás se létezik, csak az aranybányászok találták ki ezt a mesét mert Csernobilban van aranylelőhely.

Mi az hogy nem létezik passzív dohányzás? melettem cigizik egy paraszt és érzem a büdös füstjét, rámfújja és nem kapok levegőt. Lehet tagadni a valóságot de csak hülyét csinálsz magadból.

2009. nov. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Neked az drágaságom semmit sem árt. Nem leszel tőle függő, nem roncsolja a tüdődet, hisz alig lélegzel be füstöt. Nem elég ahhoz, hogy lerakódjon. Ez csak nagybetűs MESE. Egyszerűen zavar és most már tudod mire fogni, Gratulálok, sok az ész!
2009. nov. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Passzív dohányzás?Az aktív az tuti nem mert én már 28. éve rendszeresen napi 40 szálat "rágok el" de még a szerszámomnak semmi baja ;-)!!!

De ne sajnálj 5 ezret(egy karton cigi ára)keres egy prostit és ha orálisan nem tudja felállítani a szerszámod akkor már nagy a baj!A merevedési zavaroknak egyébként nagyon sok kiváltó oka van.Első helyen a STRESSZ!

I the devil

2009. nov. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Régebbi a kérdés, de ráakadtam, és úgy gondoltam válaszolok rá.

1,Passzív dohányzás igenis létezik, sőt kérosabb, mint az aktív dohányzás.

Vannak olyan kutatási eredmények is, melyek szerint a passzív dohányzás kb. 5-ször károsabb az aktívnál.

És igenis a dohányzás is okozhat ilyen zavart.

Inpotenciát is okozhat. Attól, hogy nálatok nem, még másnál okozhatja. Ez tudományos megállapítás, hogy a dohányzás okozhat ilyet, persze lehet, hogy nem attól van.

De közvetve is okozhatja. Pl. dohányzás magas vérnyomást okoz, és a magas vérnyomás okozza a zavart.

2010. máj. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintetek a globális felmelegedés is kitaláció? Tudok gratulálni
2010. jún. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!