Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Füvezéssel kapcsolatos sztorik...

Füvezéssel kapcsolatos sztorik?! :D

Figyelt kérdés

Voltunk kint haverjaimmal Hollandiában még tavaly, és hát akár hányszor visszagondolok arra az egy 1 hétre, mindig a mosoly derül az arcomra... Annyi jó történet fűződik oda ( persze betépve). Tudom hogy nehéz leírni, mert azt átélni kell... :D. De kiváncsi vagyok, hogy nektek volt-e valami érdekes story? Nekünk pl: Hollandia, eltoltunk egy rakétát, és hát persze nagyon megéheztünk, és bementünk egy török gyorskajárdába, és rendeltünk magunknak gyros... Persze már a rendelés is rohadt nehéz volt, mert ahogy elkezdtük kimondani a menünek a nevét, a röhögés jött ránk.. ( az eladó értette hogy mi van velünk, és ő is már csak röhögött rajtunk:D). Ez megtörtént, leültünk enni... De kb 2 órába telt, mire megettük, mert végig röhögtük az egészet, és az egyik barátomnak a fogai közül jött ki a tartár mártás:D. Persze körülöttünk mindenki full lazán és csöndesen eszeget.. :D


Ne írjatok olyat hogy a fű rossz! Mert aki ezt írja az vagy sose próbálta és csak társadalmi beidegződött rossz kritika miatt vallja azt hogy ROSSZ... Vagy herbált nyomott, és szarul lett...


Ha van érdekes story tok, osszátok meg, nevessünk együtt! :D



2013. okt. 4. 16:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mit szívtatok? Most nekem is jól jönne egy ilyen.
2013. okt. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
95%
Nekem volt egy olyan, hogy a haverom betépett, és ijesztőnek találta a kezeit. Ha meglátta a kezét, pánikrohamot kapott és sikítozott meg minden. Na most ez rohadt viccesen jött ki, mikor pl. a pultosnak adni akarta a pénzt, nyújtotta, de meglátta a kezét és kiejtette a pénzt meg kiabálni kezdett :D Annyit még sosem röhögtem, mint azon az estén.
2013. nov. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó, nemtudom nektek mit mondott a haverod, de hogy az nem fű volt, az tuti. :D
2013. nov. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Valami herbál cucc volt.
2013. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én nemrég negyed!sütit ettem. Gondoltam ennyitől nem várhatok semmit. Telt az idő, semmi. 2 óra után kezdtem furán érezni magam, de nem is gyanitottam, hogy miért. Brutálisan szédültem, azt hittem leesett a vérnyomásom. Messziről hallottam a hangokat, felálltam és nem birtam lábra állni, azt hittem elesek úgy szédültem, fura volt járni. És ettől úgy bepánikoltam, hogy resszkettem mint a nyárfalevél, szomjaztam mint az állat, sokára ment ki belőlem. Körülöttem mindenki megrémült, hogy mi van velem, miért is kináltak meg vele.

MÁsnap utánanéztem és olvastam,hogy akinek voltak már pszichés gondjai, annak előjöhet tőle. Hát én bizony voltam pánikbeteg régebben.

Másnap már mosolyogtam rajta, hogy ezt is kipipálhatom, de egy tuti, hogy soha többet nem próbálok ki semmit. Inkább iszok egy kis házit. :P

3 gyerekes anyuka :D

2014. ápr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Be voltam tépve a legjobb barátnőmmel, és apuhoz fel kellett mennem pénzért.Lent álltam.Apu lejött és odaadta a pénzt.

Ez a párbeszéd hangzott el:

Én:-Szia.Köszi.

Apu:-Nincsmit.Jól vagy?

Én:-Aha.

apu:-Suli?

Én:-Minden jó na megyek szia.

Apu:-Anyád?Otthon minden oké?

Én:Aha de megyek már szia.

Mindig elakartam menni mert alig bírtam józanságot tettetni a barátnőm meg már szakadt a bokorban rajtam XDDDDD Ja meg egyszer bementem mekibe.

Én:-Két csibeburger, egy nagy krumpli és egy fagyi.

Srác a mekiben aki mellesleg a volt barátom:- És szemcseppet kér hozzá?

Kicsit gáz volt:D

2014. júl. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
barátnőmmel mekibe mentünk, kértem nekünk egy adag krumplit meg két fagyit. tök jól játszottam a józant pedig sokkal jobban be voltam tépve, már azt hittem minden rendben, amikor a barátnőm közbeszólt hogy neki olyan fagyi nem lesz jó. diskurzusba kezdett a kiszolgálóval a különböző fagyifajtákról, majd kb. 5 perc után benyögte hogy akkor ő a "legepresebb" fagyit kéri. végül meggyeset kapott...
2017. aug. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!