Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Füvezéssel kapcsolatos sztorik...

Füvezéssel kapcsolatos sztorik?! :D

Figyelt kérdés

Voltunk kint haverjaimmal Hollandiában még tavaly, és hát akár hányszor visszagondolok arra az egy 1 hétre, mindig a mosoly derül az arcomra... Annyi jó történet fűződik oda ( persze betépve). Tudom hogy nehéz leírni, mert azt átélni kell... :D. De kiváncsi vagyok, hogy nektek volt-e valami érdekes story? Nekünk pl: Hollandia, eltoltunk egy rakétát, és hát persze nagyon megéheztünk, és bementünk egy török gyorskajárdába, és rendeltünk magunknak gyros... Persze már a rendelés is rohadt nehéz volt, mert ahogy elkezdtük kimondani a menünek a nevét, a röhögés jött ránk.. ( az eladó értette hogy mi van velünk, és ő is már csak röhögött rajtunk:D). Ez megtörtént, leültünk enni... De kb 2 órába telt, mire megettük, mert végig röhögtük az egészet, és az egyik barátomnak a fogai közül jött ki a tartár mártás:D. Persze körülöttünk mindenki full lazán és csöndesen eszeget.. :D


Ne írjatok olyat hogy a fű rossz! Mert aki ezt írja az vagy sose próbálta és csak társadalmi beidegződött rossz kritika miatt vallja azt hogy ROSSZ... Vagy herbált nyomott, és szarul lett...


Ha van érdekes story tok, osszátok meg, nevessünk együtt! :D



2013. okt. 4. 16:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
No comment!!
2013. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
amikor az osztálytársam be volt szívva a vasútállomáson/bicajjal volt/és nekiment a falnak mert azthitte hogy ő Harry Potter és felborult a bicajjal...eltört a keze..:D:D
2013. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
Fuu, micsoda sztori... Azt hiszem egy igazi rosszfiúval van dolgunk.
2013. okt. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Befüveztünk, és elmentünk egy kiskocsmába. Szépen üldögélünk, iszogatunk, persze röhigcsélünk mi is.

Erre az egyik csaj elrohan.

Eltellik 10 vagy 15 perc, egyszer csak megjelenik a bejáratban és elkiáltja magát: "Jönnek az afgánok!!!" és megint elrohan.

Mindenki csak nézett ránk :)

2013. okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi egyszer egy kisboltban adtuk elő ugyanezt, a pultnál volt egy "fű-ízű" cukorka, rágó vagy valami ilyesmi a tipikus levél képével, mi meg ott röhögtünk rajta.

Meg betépettünk egy sünt.

2013. okt. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Hollandiában, egy török kajáldában dolgoztam. Amikor láthatóan betépett vevők jöttek, akik rendelni is alig tudtak, beleszartam a gyrosba és belevertem a tartárba. Közben végig röhögtem, ők azt hitték velük...
2013. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
utolsó! :D:D:D KÖSZ! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.
2013. okt. 4. 17:29
 8/17 gaborgabi válasza:
100%
Elöttem szóló, ez EPIC volt !:D
2013. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Èn felszàltam a buszra betèpve,kèrtem egy jegyet a busz soför tartotta a markàt kèrte a pènzt,èn elkeztem szàmolni a pènzem de nem birtam kiszàmolni hogy mennyim van xd a busz soför kivvete a kezemböl a pènzt ès nyujtotta a jegyet,de annyira szèt voltam hogy mellè nyultam vagy nemtudom ès be esett a jegy a szèke alà meg kellett àlnia ès vagy 5 percig kereste a jegyet közben mindenki engem bàmult a buszon xd
2013. okt. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
47%

Én egyszer odavoltam cimborámnál. 4-en voltunk, ebből 3-an "hamburgereztünk", a negyedik srác csak ivott. Szépen berugott estére, és kitalálta, hogy ő ki akarja próbálni a részeg vezetést... Kérdezte, ki tart vele, persze senki, de ő elment, majd vissza is jött. A ház, ahol voltunk, pont egy kukoricás előtt volt, tehát a határba, a srác a földúton vezetett. A következő párbeszéd esett meg:

Én: - XY, mi lett volna, ha jön a rendőr?

XY: - És akkor mi van? Hát fogom, betolom orral az autót a kukoricásba, kiszállok, és lezárom. Ha kérdezi, hogy mit csinálok itt? Hát parkolok, vazze. Magánterület. Nézzen utána hogy az enyém-e. Megkérdezné: megfújod a szondát? - Nem. - Miért nem? - Anyádért! Azért, mert olyan részeg vagyok, hogy kigyullad a szonda!


És ezt előadta egymás után vagy 15-ször... Az egyetlen csajjal, aki ott volt, nagyon kivoltunk, egymáson is nevettünk, meg hát nem az első hambi volt aznap, így már torzult a tér is... Ááá, nagyon jó volt, így elmesélve nem az igazi, de ha visszaemlékszek, még most is sírok a nevetéstől... :D

2013. okt. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!