Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért érzek mellkasi fájdalmat...

Miért érzek mellkasi fájdalmat? (18F)

Figyelt kérdés
Kb. három éve dohányzok, az utóbbi két évben átlagosan napi 10-12 szálat. Most nyáron kezdtem érezni enyhébb mellkasi fájdalmat ( erős nyomás, néha szúró fájdalom), de csak amikor haverokkal voltam (ilyenkor néha szűró nélkül szívtuk, hogy miért, nem részletezném). Idővel rosszabbodott, és a fent írt alkalmakkor kb. egy óráig úgy éreztem, mintha fel akarna robbanni a tüdőm. Azt reméltem elmúlik, és vissza is vettem, de így sulikezdésre kaptam egy enyhébb torokgyulladást, és most már folyamatosan fáj. Nem kibírhatatlan; inkább kellemetlennek nevezném. Kérlek titeket a kérdésre válaszoljatok, és ne szitkozódjatok; arra bárki képes.

2013. szept. 5. 17:20
 1/3 Tomi90 ***** válasza:
Menj tüdőszűrésre és fül-orr-gégészhez. Ha valami nincs rendben ott kiderül.
2013. szept. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lehet, hogy kialakulóban lévő daganat.
2013. szept. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld kicsit feltuningolni magadat. Lenkei vitamincsomagot javaslok. Első ránézésre drágának látszik, de a gyógyszertári vackok nem érnek semmit.
2013. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!