Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem kötik be a dohánybol...

Miért nem kötik be a dohányboltok kameráit egy központi szerverre, hogy bizonyítható legyen ha kiskorúnak ad el cigit?

Figyelt kérdés

Ha a BKV buszokon központi szerverre megy a videó, akkor miért nem kötnek be kamerákat a dohányboltokban, így még komolyabb visszatartó ereje lenne annak, ha kiskorúnak adnak el cigit.

A pénztárgépeket bekötik online, akkor már ez is mehetne. Nyilván nem kell 60 FPS-sel, csak annyi képet küldene, hogy kiskorúnál lehessen bizonyítani. Tényfeltáró riportereknek nem is kéne rejtett kamera ez esetben. Ha megbukik, elveszik a bolt engedélyét.



2013. júl. 17. 20:17
1 2
 11/11 anonim válasza:

Figyelj, amikor tinédzser voltál, akkor nem tudom, hogy kipróbáltad-e a cigarettát, de általában mindenki megteszi még mielőtt betölti a 18-at. Nos, van akinek jobban megtetszik, de szerintem nem is kellene magyaráznom, hogy miért szoknak rá az emberek a cigarettára. Aki sohasem dohányzott, az sosem fogja megérteni, kár erőlködni. És, aki kiskorú még és dohányzik, bárhogyan meg tudja szerezni, a szigorításokkal nem sokat értek el. És mindenkinek a saját felelőssége/saját élete, hogy kipróbálja és szívja. Ebbe senkinek semmi beleszólása nincs. A dohányzók nyilván tudják, hogy mit kockáztatnak.


Ami azt illeti igazad lehet valamelyest, de hiába kérdezed meg itt, hogy miért...?!


Nem kérdezgetni kell, hanem cselekedni. Szerintem véleményt írni még mindig lehet a Nemzeti Dohányboltok oldalán.


Üdvözletem.

2013. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!