Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt olyan aki már próbálta...

Van itt olyan aki már próbálta a macskamentát?

Figyelt kérdés

Nagyon kérem csak az írjon aki már próbálta, vagy jól ismeri a hatásait!

Az érdekelne milyen érzetet okoz. Milyen volt? Mennyi ideig tart a hatása? Van-e mellékhatása? Van-e veszélye? Hogyan kell hogyasztani, cigiben vagy teában?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. jún. 18. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
A macskamentának nincs hatása az emberre, csak a macskára, közülük is általában az ivarérett példányokra, de nem is mindegyikre. Mi nem érzünk tőle semmit, semmilyen formában.
2013. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hatna rád, ha vagy 10 kg-ot legelnél belöle.
2013. jún. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sok helyen olvastam már hogy emberre is euforizáló nyugtató esetleg enyhén hallucinogén hatása van.
2013. jún. 18. 16:13
 4/6 anonim válasza:
teaként nyugtató, cigiként is, és enyhén hallucinogén hatása van elvileg, még nem próbáltam, én is csak olvastam ezeket, de tervezek venni egy palántát, elsősorban a cicámnak, de lehet csinálok majd egy teát, egy próbát megér :D
2013. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én csináltam belőle teát, mert van a kertben, és hát elég határozott volt a hatása. Olyan enyhe bágyadtság mint egy korsó sör után, és mintha egy kis "tökéletesség érzése" lenne az embernek. Az fontos, hogy mosd meg mielőtt megcsinálod teának, ja és ne forrázatot csinálj belőle, hanem főzd olyan 4-5 percig (mindenkinél más) amíg nem lesz sárgás színű a víz. amikor már buzog a víz leszedheted, és le kell szűrni. Én volt hogy mással is kevertem, pl citromfű, és miután összeöntöd hagyod 5-10 percig hűlni. utána leszűröd, de még melegen kell inni. Cigiben próbáltam, ku*va büdös, és nem hat semmit, mert az illóolajok meg egyéb hatóanyagok elégnek és nem hatnak. Szóval a tea a tuti ;)
2013. aug. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonímusz007 válasza:
Olyan a hatása mint a marihuánának, csak rövidebb ideig tart és gyengébbek a halucinációk.
2017. máj. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!