Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Magyarországon melyek a...

Magyarországon melyek a leggyakoribb kannabisz úgynevezett "strain"-ek, azaz típusok?

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig legsűrűbben White Widow-val találkoztam. Futottam már bele Chocolate-ba, Blue Dream-be és Purple Kush-ba is, valamint egyetlen egyszer OG Kush-ba - ami hatalmas élmény volt.
2013. jún. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ugye tudod, hogy 1 fajta zoldnek annyi neve van, hogy nem is erdemes szamon tartani, minden diler maga nevezi el a zoldjet.(magyarorszagon) es kivancsi vagyok hogy hol lehet olyan gyakori a WW..:D
2013. jún. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
A White Widow Európa (ha nem a világ) leggyakoribb marihuána hibridje... Nem olyan nehéz beszerezni, csak jó dílert kell ismerni, aki nem csak ráfogja, hogy az, hanem tényleg az. Helységnevet nem fogok mondani, de annyit elárulok, hogy ide is Pestről hozták. Gyönyörű fehércsíkos/pöttyös bugák "hóval" borítva - ez csak white widow lehet. ;) Blue Dream-en kék foltok vannak, azt sem nehéz felismerni; az OG Kush-nak meg egyedi szaga van, ami rohadt erős. Oda kell figyelni, utána kell járni a dolgoknak, és ennyi... :)
2013. jún. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez akkorsem jelenti azt, hogy magyarorszagon a ww lenne a legelterjedtebb!!mert ez azt jelentene, hogy itt a jo zold a z elterjedt ami nem igaz.
2013. jún. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresed. :D
2013. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mellékesen nem a White Widow a legjobb strain. A top 10-ben mindenképp benne van, de próbálj AK47-et, OG Kush-t, Sour Diesel-t vagy Blue Dream-et... Fényévekkel előzik meg a widow-t.
2013. jún. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Orange Bud mifelénk ami gyakori, de általában a könnyebben termeszthető indica növények elterjettebbek
2013. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!