Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretném letenni végleg a...

Szeretném letenni végleg a cigit, de sok embertöl azt hallom, hogy könnyen el lehet hízni utána. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 15:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos igaz, Nagy önfegyelem kell.
2013. máj. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de talán ez azért van ,mert olyankor az ember ezzel potolja a cigit,hogy folyton rágcsál valamit... nem?
2013. máj. 13. 15:25
 3/11 anonim ***** válasza:

nem igaz, könnyen kikerülhető az elhízás, csak oda kell figyelni.

ha le szeretnél szokni, mindenképp olvasd el allen carr könyvét .annál több ismeret nem is kell, az viszont kötelező:)

2013. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez annyiban igaz, hogy a cigi gátolja az anyagcserét, így ha abbahagyod, akkor a szervezeted valamivel jobban fogja hasznosítani a bevitt tápanyagot.

De szerintem amúgy azért híznak el a legtöbben, mert cigi helyett nasiznak.

Én azt látom, hogy inkább ráfogják a cigire, hogy nem szoknak le, mert elhíznak. Ez is csak egy kifogás.

Sok sikert és kitartást neked!

2013. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mikor én letettem, rám is feljött 3-4 kg. Pedig nem ettem többet, figyeltem magamra és mégis. De akkor is megéri, mert utána leadtam a kilókat, és sokkal többet nyertem azzal hogy letettem a cigit.
2013. máj. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tényleg gyorsítja az anyagcserét a cigi, illetve ha leteszed, jobb lesz az étvágyad, és jobban érzed az ízeket, de rajtad múlik, hogy mit és mennyit eszel, anyagcserét lehet máshogy is turbózni (sok folyadék, zöldtea), és mellesleg nekem sokkal jobb sportolni, mióta elhagytam:) úgyhogy ez ne tartson vissza.
2013. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is Alan Carr könyvével tettem le, sokat segített. Pedig előtte napi 1 doboz már elment cigiből. Délután kiolvastam rá se gyújtottam és ennek már több éve....
2013. máj. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ez igy igaz!Az egészség fontosabb!
2013. máj. 13. 15:26
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha cigaretta helyett nem nassolni fogsz, akkor nem fogsz elhízni. Általában azért híznak ilyenkor az emberek, mert pl. én is, amikor rágyújtottam volna, akkor inkább ettem valamit, szóval többször kajáltam egy nap, mint előtte, amikor cigiztem.
2013. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Kinga1995 ***** válasza:
Anya bátyja majdnem húsz kilót hízott, miután leszokott :-D Bár a húga meg semmit. Igaz, ő azért szokott le, mert terhes lett, csak aztán nem kezdte újra
2013. máj. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!