Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Más is fél a gége ráktól aki...

Más is fél a gége ráktól aki cigizik?

Figyelt kérdés
Bevallom én dohányzom.34éves nő vagyok.A torkom olyan fura.Szorít,olyan fojtó érzésem van. Meg vagyok ijedve nagyon,hogy komoly bajom van.Tudom,le kéne szoknom.
2013. máj. 1. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem csak a gégeráktól kellene félned.
2013. máj. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha félne, akkor nem bagóznának ennyien.
2013. máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

De a tudás nem segít... Egyébként bárki, aki dohányzik nagyobb eséllyel lehet gégerákos , mint aki nem.Úgyhogy igazad van sajnos, hogy aggódsz, hogy esetleg lehet ott valami rosszindulatú folyamat. Menj el gégészetre, ott megnézik és megmondják mi van most, bár hogy mi lesz később azt nem tudják ők sem. Inkább egy felesleges vizsgálat mint folyamatos félelembe éljél.

És nem is túl szép betegség ez. Főleg , amikor kipakolják az ember gégéjét teljes egészében majd csinálnak a nyak alján egy lyukat és abba tesznek egy tubust. Na ezt otthon is tisztogatni kell ilyen taposós szívóval meg néha be kell menni cserére meg egyebek. És nagyon furcsa lesz az ember nyaka is ugye, mert csak a nyakcsigolyák maradnak, szóval tök vékony . Nem részletezem tovább és a tüdőrákot már le sem írom és a többit sem. Most nem azoktól félsz.

Mindezt úgy írom, hogy én is dohányoztam. Életem legrosszabb döntése volt, hogy rászoktam. Sokszor tele voltam ilyen félelmekkel én is.

Lehet élni a cigi nélkül is, ami akkor elképelhetetlen volt. Most már tudom / nincs gége rákom/. Agyban kell eldönteni, hogy mit akar az ember.

2013. máj. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tüdődet is kivégezheted. Szörnyő halál; az ember csak tátog, mint egy hal, mert egyre kevesebb levegőt kap.
2013. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, nézz csak körül itt, fiatalabbak is félnek, pedig nem sok esélyük van rá még. De hadd nyugtassalak egy kicsit: nem a kipakolással kezdik, már ha időben észreveszik. Aztán vannak, akik a gége kipakolása után is megtalálják a módját a cigarettázás folytatásának.
2013. máj. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!